İçeriğe Yönlendir

Neden az gaz alıyor

Mehmet Akın

Recommended Posts

Mehmet Akın

arbama 1 ay önce atiker marka lpg taktırdım 50 lt lik silindir depoyu seçtim.benim bildiğim %80 doluluk oranıyla bu deponun 40 lt gaz alması gerekiyo ama 3 seferdir 36-37 lt gaz alıyo.sizce bi sorun var mı yoksa 3-4 lt den bişiy olmaz mı ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Depo boş iken lpg'cinize gidin.. ayarlasınlar..

Benimki 52 litrelik, zorlarlarsa 50 litreyi aldığı oluyor. Ben genelde 45 litre alıyorum...

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

Bu hemen hemen bütün depolarda oluyor...Depoyu tam doldurmam ben hiç bir zaman...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gaz aldığınız yerde pompanın basıncı düşüktür.Zorlanırsa 40 litreyi görür.Bazen pompalarda basınç çok oluyor dolmasına rağmen hiç birşey yokmuş gibi almaya devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
arbama 1 ay önce atiker marka lpg taktırdım 50 lt lik silindir depoyu seçtim.benim bildiğim %80 doluluk oranıyla bu deponun 40 lt gaz alması gerekiyo ama 3 seferdir 36-37 lt gaz alıyo.sizce bi sorun var mı yoksa 3-4 lt den bişiy olmaz mı ne dersiniz

benimkide atiker bende de ilk başta öle olmuştu daha sonradan farklı bi yerden alınca düzeldi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

benzer bi sorun bizde de mevcut 5 litre kadar eksik alıyor normalde 41 lik tank var 32-33 alasmı gerekirken max 28.5 alıyor. deponuz ne marka gerçi sizinki silindirmiş ama olsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...