İçeriğe Yönlendir

Explorer tavsiye ve yardım

Guest Onur Acar

Recommended Posts

Guest Onur Acar

Herkese Merhabalar ,

Ankara'da yaşıyorum ve 4x4 alma niyetim var. Her ne kadar parça problemi yaşatsa da Explorer XLT satın almayı düşünüyorum. Ankara'da parça problemini fazla yaşamam diye düşünüyorum. Yanlış düşünüyorsam lütfen düzeltin. Explorer deneyimi olmuş abilerimden (Özellikle Çağlar abi) bazı tavsiyeler bekliyorum. Hatta aşağıdaki konular dışında da eklemeler yaparsanız sevinirim çünkü Explorer'ın çok acemisiyim.

* Satın alacağım Explorer'da hangi detaylara dikkat etmem gerekir?

* Ankara'da gösterebileceğim servis neresi var?

* 97-98 model XLT düşünüyorum. Şu anki yıllık vergisi ne kadar?

* Bu modeldeki araçların km'si genelde 100.000-180.000 aralığında. Motor ömrü ne kadar acaba Explorer'ların? LPG takılmışsa sanırım iyice düşmüştür. Bütün paramı arabaya yatıracağım için mümkün olduğunca temizini bulmak istiyorum. İlk 7-8 ay bakıma para ayıramayacağım çünkü.

* Explorer üzerinde ısrarcı olmam doğru mu? yoksa muadil mi bakmalıyım. Cheeroke hiç hoşuma gitmiyor. Chevrolet Blazer'da düşünmüyor değilim.

Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

merhaba

bence muadili yok farklı düşünen olabilir.

araçdan ne bekliyorsunuz

hangi şartlarda kullanacaksınız

bütceniz nedir?

araya girdim ama üstadlar affeder artık beni.

birkaç konu var araçla ilgili onları inceledinizmi?

Yorum bağlantısı
Savaş Yılmaz
Herkese Merhabalar ,

Ankara'da yaşıyorum ve 4x4 alma niyetim var. Her ne kadar parça problemi yaşatsa da Explorer XLT satın almayı düşünüyorum. Ankara'da parça problemini fazla yaşamam diye düşünüyorum. Yanlış düşünüyorsam lütfen düzeltin. Explorer deneyimi olmuş abilerimden (Özellikle Çağlar abi) bazı tavsiyeler bekliyorum. Hatta aşağıdaki konular dışında da eklemeler yaparsanız sevinirim çünkü Explorer'ın çok acemisiyim.

* Satın alacağım Explorer'da hangi detaylara dikkat etmem gerekir?

* Ankara'da gösterebileceğim servis neresi var?

* 97-98 model XLT düşünüyorum. Şu anki yıllık vergisi ne kadar?

* Bu modeldeki araçların km'si genelde 100.000-180.000 aralığında. Motor ömrü ne kadar acaba Explorer'ların? LPG takılmışsa sanırım iyice düşmüştür. Bütün paramı arabaya yatıracağım için mümkün olduğunca temizini bulmak istiyorum. İlk 7-8 ay bakıma para ayıramayacağım çünkü.

* Explorer üzerinde ısrarcı olmam doğru mu? yoksa muadil mi bakmalıyım. Cheeroke hiç hoşuma gitmiyor. Chevrolet Blazer'da düşünmüyor değilim.

Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

İyi günler. Explorer düşünüyorsanız servis için size önerebileceğim Şaşmaz'da KOZANO

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
İyi günler. Explorer düşünüyorsanız servis için size önerebileceğim Şaşmaz'da KOZANO
Yorum bağlantısı
Serkan Çok
Dükkanın içindeki hurda Explorer duruyormu hala?

hala orada

hatta radyotörü koruyan bir havalandırma parcası var benimki catlamıştı.hatun nasıl becerdiyse?

bana nasip oldu.

bu arada onur arkadaşım 1 ileti gönderip yokolmuş gibi. :nazar:

bizden başka yazan yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...