İçeriğe Yönlendir

Minik farem

Onur Gündüz

Recommended Posts

Onur Gündüz
Güle güle kullanın, temiz görünüyor...

tesekkurler :) 100 bin kmde , haftaya bakima sokcam hafif bakim , filtreler vs :good1:

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz

Hepinize çok tesekkur ederim. Amin kazasiz belasiz cumlemize :)

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz

Arkadaslar arka taraftaki flair ve fiesta yazisini soksem zarar verirmi ? nasil yapaibilirim, kuflenmisler ve guzel durmuyor. Yurtdisindan getirtecegim RS yazisini koyacagim oraya

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz
(düzenlendi)

Merhabalar,

aracima geçen gun 120 TL ye çizilmez film çektirdim. Suanda arka logolari sokup gerekirse linkteki RS yazisini gerekirse bos sekilde birakacagim.

Guzel fikirlerinizi bekliorum arkadaslar. Ufak çapli guzellestirme hareketleri lutfen :)

rs logo linki: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ford-RS-HIG...#ht_5382wt_1044

fiessta.th.jpg

fiestamk4.th.jpg

image034a.th.jpg

image022xnf.th.jpg

tarihinde Onur G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Film markalı birşeymi ?

Resimleri 800x600 büyüklüğünde yüklerseniz daha güzel olur, böyle küçük oluyor... :)

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz
Film markalı birşeymi ?

Resimleri 800x600 büyüklüğünde yüklerseniz daha güzel olur, böyle küçük oluyor... :good1:

valla filmin markasini bilmiyorum sormadim ama isçilikleri çok guzel bir yere yaptirdim. Tanidik vasitasi ile.

imageshack de hangi kodu eklemem gerekior kucuk olmamasi icin , sanirim sistemini degistirmisler.

Onur rs yazısını sen koy guzelse bende yapabilirim benim duldule

Once sokelim yazilari sonra siparis :)

maşallah minik fareye.. :crazy:

kazasız belasız kullanın ..

Çok tesekkurler :crazy::good1:

Yorum bağlantısı
Onur Gündüz

Birde arkadaslar, aracin yakiti konusunda tam bilgim yok , sehir ici klima açik 50 tl ye 240 km gitti. Ayrica tam olarak ibre nerede bitti gosteriyor. yada nerelerde risk altindayim. kirmizinin altinda gidiyorum bu aralar. frene basinca kirmizi dalgaya dogru yaklasiyor ibre, sanirim depo yapisina gore benzin samandirasi etkileniyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
valla filmin markasini bilmiyorum sormadim ama isçilikleri çok guzel bir yere yaptirdim. Tanidik vasitasi ile.

imageshack de hangi kodu eklemem gerekior kucuk olmamasi icin , sanirim sistemini degistirmisler.

image034a.jpgw1600.png

Embed this image daki forum linki oluyormuş...Örnek üstteki resim..Ama en çok 600x800 olarak boyutlandırmanız lazım. İlk yükleme anında seçme yeri var..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...