İçeriğe Yönlendir

İnternetten mtv ödeyemiyorum

Özgür Karasüleymanoğlu

Recommended Posts

Özgür Karasüleymanoğlu

Kredi kartıyla gelirler.gov.tr den mtv ödenir deniyor ama ben araç bilgilerini girdiğimde araç bilgileri bulunamadı yazısı çıkıyor.Bu siteden ödeme yapan var mı arkadaşlar?Yoksa site çalışmıyor mu?

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
(düzenlendi)

Ruhsattaki tarihi girdim.Hangi çağda yaşıyoruz abi ya plakayla bütün bilgilerin çıkması lazım değil mi?Ayrıca başka bir arkadaşında bilgilerini girdik yine sonuç yok.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Aydın

bende çok uğraştım sitenin bütün yönlewndirmelerine harfiyen uydum kredi kartlarımın hiç birisi geçit vermedi bence ugraşmayın bankanızdan ödeyin dekontunu vergi dairesine götürün .yada direk vergi dairesi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kredi kartı güvenliği için bir uygulama var, onu aşmanız gerekiyor..

Site normalde düzgün çalışıyor arkadaşlar.. Bugün belki sorunlu oalbilir...

Yorum bağlantısı
Kıvanç Palamutlu

bende sitede sorun vardır diye ara ara deniyorum birkaç farklı aracı denememe rağmen aynı şekilde bulunamadı diyor.

Yorum bağlantısı
Guest Erkan Sa?lam

sitede sorun var arkadaşlar. tüm bilgilerimi doğru şekilde girmeme rağmen giriş yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen

o siteyi bilmiyorum ama interaktif bankacılık kullanıyorsanız oradan ödeyebilirsiniz. ben öyle yaptım. tabii her bankanın var mı bilmiyorum ama bnm bankamın internet subesinde var.

dekonta ise gerek yok yani eski sattıgım arabanın da vergilerini aynı şekilde öderdim, satarken bi sıkıntı olmadı. olursa da bankaya basvurur alırsınız ödeme dekontlarını...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

3 ay içinde dekontlarınızı ücretsiz alabiliyorsunuz bankadan, bende online işlem merkezi'nden ödeme yaptım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şuanda test ettim herşey normal..K.kartı ile ödeme adımında son onaya kadar geliyor.Herhangi bir sorun yok..

Yorum bağlantısı
Serhat Şen

Sistemdeki kayıtlı tescil tarihini bulmak için www.trafik.gov.tr den Araç sorgulama yapın..

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Ben az önce yatırdım ykb kredi kartı ile gelirler.gov.tr çalışıyor, problem yok.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Ben de biraz uğraştım ama halloldu. Az önce yatırdım..

Yorum bağlantısı
İsmail Yazıcı

word cardla banka güvenlik işlemi okey.sonrası bekle bekle ekrana bi şey gelmiyor.ne yapmalıyım.birazdan bi daha deneyecem.umarım her denediğimi hesaba geçmiyorlardır.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

ortalıkta dolaşan kemer sıkma politikaları arasında mtv nin bir taksit fazla alınması düşünülüyormuş bakalım ne olacak

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Benim aracım da sorgulamada çıkmıyor?

Ruhsatta 2 adet tescil tarihi var aralarında 3 gün fark var (ilk tescil, tescil ). birde trafiğin araç sorgulama ekranından sorgulayınca da bu iki tarihden de başka bir tarih gösteriyor tescil olarak.

Bizim şirketin diğer araçlarına bakabiliyorum ama benim araç çıkmıyor sorgulamada?

Tescil yeride de Beşiktaş, bazı yerler elektronik sisteme geçmemiş heralde ama beşiktaş geçmiştir.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

SüRüCü belgem var olmazmı :blush:

o belge ticari araçları kullananlar için :mangal: bizde kapalı kasa kango da var, onu kullanana çıkarttık.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
Benim aracım da sorgulamada çıkmıyor?

Ruhsatta 2 adet tescil tarihi var aralarında 3 gün fark var (ilk tescil, tescil ). birde trafiğin araç sorgulama ekranından sorgulayınca da bu iki tarihden de başka bir tarih gösteriyor tescil olarak.

Bizim şirketin diğer araçlarına bakabiliyorum ama benim araç çıkmıyor sorgulamada?

Tescil yeride de Beşiktaş, bazı yerler elektronik sisteme geçmemiş heralde ama beşiktaş geçmiştir.

eyvallah alicim de sen şu Mtv sorgulamaya bir çözüm bul da sorgulayalım :)

Sonrada world cardla ödeyip birde sonaxta 120 liraya boya parlatma koruma falan mı yaptırsam :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

sonaxa gidicem diyosan gel tarabyaya bizim sokakta sonax var bi güzellik yaptırırım sana :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...