İçeriğe Yönlendir

Kasko yaptırmak ya da yaptırmamak

Fırat Tarman

Recommended Posts

Fırat Tarman

Arkadaşlar,

Görüldüğü gibi araştırınca uygun fiyatlara gelebiliyoruz. Herkese teşekkür ederim, bir karar vereceğim öneriler arasında. Konuyu kapatabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman

Allianz, 2 sürücü, 30,000 ihtiyari m.m. 540 TL... Sanırım bunu alıyorum...

Yorum bağlantısı
Sina Güran

Şimdi ben trafik sigortası neden sadece mağdur olan yani kazada haksız olanınkini ödüyorda diğer tarafı ödemiyor diye soracam yadırganacam, ancak; bunun adı eğer bir şekilde SİGORTA ise kaskodan önce haklıda olsan haksızda olsan kendi hasarında da belli bir rakama kadar ödeme yapması gerekmez mi mantıken? Ben mi ters düşünüyorum yoksa ters ile düzü zaten bize en başından mı ters aşılamışlar? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sen ters düşünüyorsun...

Bunun adı sadece sigorta değil, Bunun adı "Sorumluluk Sigortası" Yani sadece senin birilerine karşı sorumlu olduğun durumlarda ödeme yapar...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi ben trafik sigortası neden sadece mağdur olan yani kazada haksız olanınkini ödüyorda diğer tarafı ödemiyor diye soracam yadırganacam, ancak; bunun adı eğer bir şekilde SİGORTA ise kaskodan önce haklıda olsan haksızda olsan kendi hasarında da belli bir rakama kadar ödeme yapması gerekmez mi mantıken? Ben mi ters düşünüyorum yoksa ters ile düzü zaten bize en başından mı ters aşılamışlar? :)

Haklı yada tali kusurlu olduğun bir kazada zaten karşı tarafın zorunlu sigortası hasarını belli bir limite kadar ödüyor. Daha fazlasını istiyorsan, kasko yaptırmalısın gibi bir gerçek çıkıyor karşımıza... ;)

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman

Arkadaşlar, Allianz'dan 540 TL 10 taksit olarak kaskoyu aldım. 980'den başlayıp iyi bir yere geldik yani ;) Bazen iyi ki bu forumu bulmuşum diyorum. Özellikle Mehmet bey; tavsiye ve yorumlarınız için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sina Güran
Sen ters düşünüyorsun...

Bunun adı sadece sigorta değil, Bunun adı "Sorumluluk Sigortası" Yani sadece senin birilerine karşı sorumlu olduğun durumlarda ödeme yapar...

Trafik sigortasının açılımı bu evet ancak bana hep dediğim gibi ters geliyor bir yönü. Belki dediğim gibi en başından beri böyle geldiği içindir...

Yorum bağlantısı
Sina Güran
Saplantılı olmak iyi bir şey değildir. :D

Yolunmak bir hayat tarzı haline geldiği içindir ki bu tip konularda da "acaba" diyorum... :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...