İçeriğe Yönlendir

Benim kızım

Veysel Güngör

Recommended Posts

Mustafa Sarı

veyselim; gerçi ben yüzyüze söyledim ama bir de forumda söyleyeyim. Hayırlı olsun. Tabi benimki kadar olmasa da fena değil :)

Bu arada navigasyon cihazınında fotolarını koy. Onlarıda görelim. Artık yeter eklemeler. Özge dövecek benden söylemesi. :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Veysel bey haddime değil ama o ızgaralara astığınız kokular çok güzel kokuyo olabilir ama mazallah dökülürlerse veya bir kaç ay sonra direksiyonunuz yada torpidonuz soyulmaya ,erimeye başlarsa sebebi o masum masum asılı duran şişelerin içindeki parfümdendir haberiniz olsun.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı
Veysel bey haddime değil ama o ızgaralara astığınız kokular çok güzel kokuyo olabilir ama mazallah dökülürlerse veya bir kaç ay sonra direksiyonunuz yada torpidonuz soyulmaya ,erimeye başlarsa sebebi o masum masum asılı duran şişelerin içindeki parfümdendir haberiniz olsun.

valla adnan bey ben de söyledim arkadaşa ama dinlemiyor. ;)

Gördüğüm herkese söylüyorum bunların tethlikeli olduğunu ama nedense kimse dinlemiyor. İnşallah başlarına gelmez.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Fakat şöyle 1-2 farklı açıdan farklı resim görsek daha iyi olurdu.

+1000 ;)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tabi ki gönlümüz böyle birşey olmasından yana değil ama yaşanmış olaylar var.Kuzenimin Fiestasında direksiyonu soyulduğu için boyatmak zorunda kalmıştık. :bambam:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Veysel Güngör
valla adnan bey ben de söyledim arkadaşa ama dinlemiyor. :unknw:

Gördüğüm herkese söylüyorum bunların tethlikeli olduğunu ama nedense kimse dinlemiyor. İnşallah başlarına gelmez.

Soyuldu mustafa hocam soyuldu valla :ohooh:

Yorum bağlantısı
Guest Baran Karakaya

Aracınız güzelmiş güle güle kullanın. Bence bırak 1.4 motoru 1.6 bile yetersiz. Zevk vermiyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Atilla Uğurel

kazasız belasız kullan abi bendede 1.4 hb var. gayet memnunum

Yorum bağlantısı
Hakkı Öz

Maşallah maşallah kazasız belasız kullanın. bazı sorular var kız oldunu nerden anladın diye ama bende bi erkek olaraktan bindiğim arabamı kız olarak kabul ederim :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...