İçeriğe Yönlendir

Cep telefonumda navigasyon var artık

İbrahim Fındıklı

Recommended Posts

Sevgin Yılmaz
evet bende 5800 telefonuma garmini yükledim ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İsteyen arkadaşada yardımcı olabilirim.

Bende n78'ime yüklemek isterim.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
evet bende 5800 telefonuma garmini yükledim ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İsteyen arkadaşada yardımcı olabilirim.

merhaba bende de 5800 var programın sis dosyası varsa yollayabilirseniz çok sevinirim..

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erhan Doruk

5800 da A-GPS var. yer bulmak için baz istasyonları ile veri alışverişinde bulunuyor haliyle her veri alışverişinde kontör yiyor.

bilginize...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
5800 da A-GPS var. yer bulmak için baz istasyonları ile veri alışverişinde bulunuyor haliyle her veri alışverişinde kontör yiyor.

bilginize...

aylık internet paketi iş görür bu durumda, 6-7 lira gibi fiyatları. arada maillere falanda bakarsınız hemde :p

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan
(düzenlendi)

bilginize...

Yardımcı Gps i kapatırsanız yerleşik Gps te kesinlikle kontör yemiyor.İlk bağlanmada 15-20 sn bekliyor sadece.(Bağlantı seçeneklerinde sadece bütünleşik gps seçili olacak)

tarihinde Ahmet Kapdan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

şarj sorun oluyor, çakmaktan şarj lazım; kartaldan bakırköy istikametine 5800 navigasyon açık giderken (trafik de vardı epey) şarjım bitti...

Yorum bağlantısı
Deniz Özkan

5800 da evvelden garmin kullanıyordum şu aralar Sygic Mobile Maps navigasyon programına merak sardım:) Garmine göre çok detaylı.POI'lerde garmin sınıfta kalıyor ama sygic'te şehrinizdeki,ilçenizdeki lokantalara varana kadar bulabiliyorsunuz.

Ekstra olarak radarları gösterdiği iddia ediliyor bugune kadar deneme şansım olmadı ama programın içinde ayarlarda radar seçeneği bulunuyor.Radar noktalarını gösterme vede sesli uyarı seçenekleri bulunuyor..Garminin en kötü tarafı yer ararken şehri seçiyorsun aşama aşama seçmek zorunda kalıyorsun Sygic te Qwerty klavyede direk aradığınız yeri yazıp poilerden bulabiliyorsunuz.

En güzel özelliklerinden biride seyahat planı hazırlayabiliyorsunuz.. Garminde yola çıkmadan evvel arama yapıyorsunuz ama bu programda istediğiniz bir zaman seyahat planı hazırlayıp hafızaya kayıt edebiliyorsunuz.Ayrıca rota demosu diye bir özellikle gideceğiniz yeri,gececegiz yolları görebiliyorsunuz.

Programın size sunduğu rotayı değiştirme şansınada sahipsiniz. Birçok yerin telefon bilgisi de yer alıyor.POI'lerden arama yapıp istediğiniz yeri bulduğunuzda size telefon seçeneğide sunuyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Turan Ballıkaya

5800 bende kullanıyorum dahili GPS mevcut ve gerekli ayarlar yapıldığında ücretsiz. Ayarlardan sadece tümleşik gps seçerseniz x miktarda TL ya da kuruş azalmayacaktır telefonunuzdan. Ve navigsayondan çok memnunum nokia ovi map kullanıyorum. Ev içinde, kapalı alanlarda konumunuzu bulsada GPS tam olarak çekmeyebiliyor bu yüzden evde bi hedefi seçerseniz GPS bekleniyor yazısı çıkar beklersiniz ve sonuç alamazsınız. Ama dışarıda gayet başarılı. Herhangi bir hedefe gitme, ya da ara kısmından benzinci, banka, okul, eczane vs aklınıza gelen herşeye sizi ulaştırabiliyor :p

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kayhan Kaynak

Bende Nokia 5800 ile Garmin Xt kullanıyorum ve çok memnunum. Gerçi daha KKTC haritaları gelmedi ama memlekete gittiğimde (Ankara) çok işime yaradı. Özellikle gece 03:00 civarı eşimle bahçeli taraflarında resmen kaybolmuştum. Açtım Garmini hop evime kadar rahar rahat götürdü. Hatta eşim kıskandı bu benden daha çok muhatap oluyor seninle diye. :elveda:)) Ahh kadınlar....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...