İçeriğe Yönlendir

Focus 1 kapı kolonları

Halit Er

Recommended Posts

Halit Er

öncelikle 1 ay önce aldığımız ve gözüm gibi baktığım focusumuza kapı kolonları deiştiricem ne önerirsiniz kolonlar orjinali gibi oval olmak zorundamı yuvarlakta olurmu önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Kasnakla yuvarlak yaptırın derim. 16 cm Sinan'ın dediği gibi iyi bir marka komponent takımı alın.

Yorum bağlantısı

F1'in normalde kolonları güzeldir. Size yeterli gelmiyorsa ufak bir kasnak ile 16cmlik kaliteli bir component amfi uyarlaması güzel olur.

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

geçen gözüme takılmıştı forumda gezerken kasnağın görünüşü,,,elinde hazır yapılmış kasnağı olan varsa resim ekleyebilirmi arkadaşlar...marangoza ona göre yaptıralım...veya siz bana ölçülerini verin ben autocadde güzelce çizip teknik bilgi olarak foruma ekliyeyim

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ercan Ergül
gx4Z5KnJ.jpg

çapı ne bu orjınal oval hoparlorlerın sony XS6925 olur mu uyarmi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Orjinali 5x7 inçtir..

6x9 uymaz ama hoparlörü biraz dışta bırakarak sıkabilirsiniz... Ben mondeoya 6x9 takmıştım...

Yorum bağlantısı
Ercan Ergül
Orjinali 5x7 inçtir..

6x9 uymaz ama hoparlörü biraz dışta bırakarak sıkabilirsiniz... Ben mondeoya 6x9 takmıştım...

fazla mı kalıyo mıknatıs kısmı cama mı denk gelıyo dısta nasıl bırakacağiz kı vida yerlerı uyuyormu?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

16cm yuvarlak hoparlörler çok sağlıklı olmasa da orjinal yerine oturuyor. En mantıklısı kasnakla 16cm e çevirmek.

Yorum bağlantısı
Ergün Göker

Bu ilandaki kolonlar Focus 1 Kapısına uyarmı fikri olan ustalara sorulur

Bu birebir yerine otururmu kesme biçme yapmadan bilgilerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
fazla mı kalıyo mıknatıs kısmı cama mı denk gelıyo dısta nasıl bırakacağiz kı vida yerlerı uyuyormu?

Böyle oluyor..

photo00017800x600.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İllaki...

5x7 yerini kesip biçmeden direk 6x9 taktım...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Teyp çıkışına 6x9 gereksizdir...Teyp çıkışına uygun düşük w ve rmsli 16cm component veya coaxiel kolon tercih edin...Düşük wattlı olması sizin daha temiz bi ses almanızı sağlıcaktır...

Component 2 parçadan Coaxiel Tek parçadan oluşur.

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

kolonları değiştirme sebebiniz patlak olmalarımı,yoksa yeteri düzeyde olmamalarımı?

ben kendi aracımdaki orjinal kapı kolonlarından çok memnunum,çağlar abide dinlemişti bir ara ve standart kolonlardan bu performansı beklemiyordu sanırım şaşırmıştı çünkü.

sadece pıoneer mps çalar takılı ama çok keyifli ve yeterli ses alıyorum.

bu arada benim focus 2004 ve 4 kapıda kolon var sizinkinden farklımı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...