İçeriğe Yönlendir

Mehmet Özyürek'in marifetli ellerinden :)

Sani Gerşon

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Hay Allah. Bende sana verdim diye hatırlıyorum neyse.. İyibeyde var 160 doleros + taşımacılık bedeli.

rakamı görünce, kesin vermemiişndir sen bana scangauge yuuu huuuu :dance:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ODB 2 ise ara bağlantın olur Ahmet. Ha dersenki kafamda sorular bitmiyor, Sn Boyar'ın elinden kurtarabilirsem gönderirim denersin

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Estafurullah, Fiyatından şüphem yok, pahalı bi alet olduğunu biliyorum zaten. Takılmıştım sadece :flowers:

:D Bilmiyorum ki nedir bağlantısı. Nasıl anlarım abi, sokete mi bakacağım?

Bu cihazı bağladıktan sonra, anlık tüketim, kalan menzil vb. bilgilere de ulaşılabiliyor mu?

Seninki de obd2 bağlantısına sahip. Benim KA bile sahipti ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

:D Bilmiyorum ki nedir bağlantısı. Nasıl anlarım abi, sokete mi bakacağım?

Bu cihazı bağladıktan sonra, anlık tüketim, kalan menzil vb. bilgilere de ulaşılabiliyor mu?

Her araçta farklı bilgi okuyor Ahmet. Denemek lazım

Estafurullah, Fiyatından şüphem yok, pahalı bi alet olduğunu biliyorum zaten. Takılmıştım sadece :flowers:

Sani sende Hüseyin gibi hemen fiyata muhalefet olunca linki vereyim dedim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sokete takılyor, 5 düğmesi var, onlar kullanılıp motor bilgisi/yakıt türü seçiliyor, arıza kodunu okuyor, anlık / ortalama tüketimi/ motor devrini / emiş hava sıcaklığını ve anlamadıpım 2-3 gereksiz değeri daha okuyor, bukalemun gibi renk ayarı , rakam güncelleme hızı ayarı vb. gibi ayarları da var, kullanımı basit.

cihaz elime geçse daha detaylı yazardım tabii :fiuw:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani sende Hüseyin gibi hemen fiyata muhalefet olunca linki vereyim dedim :)

Yok abi, fiyata muhalefet değilim. Yaptığı işle olan fiyata muhalefetim. ELM cihazım çalışsaydı aaah ah :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hımm. Burası tamam o zaman. :flowers:

Fiesta'da hangi bilgileri okur, denemeden bulmanın bir yolu var mıdır acaba?

Fiestaya da yol bilgisayarı yapsak, onu da bu nimetten mahrum bırakmasak güzel olurdu. :biggrin:

Ahmet buluruz bi hal çare ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yahu çok pahalı be.

Bi mıncıklayayım. Ne kadar Sn Boyar'da kalacak?

Ulen bu parayla depoyu doldurur, üstüne de tıka basa yemek yerim. Burger'a gidersek, hem sana hem Çağlar abi'ye yemek ısmarlar, Emmi'ye de hamburger'i peşin ödemeli gönderebilirim :)

Bu saydıklarının hepsi de 3-5 gün içinde ya atmosferde yada haliçte yerini alacak..

Ama bu saydıklarını yapmak yerine bunu alırsan, hep orda kalacak... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...