İçeriğe Yönlendir

Klimadan buhar çıkıyor.

Muhittin Pekuz

Recommended Posts

Muhittin Pekuz
(düzenlendi)

herkese merhabalar.

arkadaşlar ben aracımı yaklaşık 2 hafta önce aldım.fosus 2 sedan dizel,2006 model ve 33 bin km de.

kilometre için 2 ayrı ustaya gösterdim,orjinal dediler,umarım öledir...

geçen hafta otobandan bursaya giderken klimayı açtığımda farkettimki ön konsolun üstündeki iki ızgaradanda soğuk buhar çıkıyor,yanımda aynı model benzinli focus sahibi arkadaşım vardı onun aracında hiç böle bişey olmamış.hava epey sıcaktı bende klimayı 16 derecede açmıştım acaba bu soğuk duman normalmidir yoksa bi problem varmıdır???

önerilerinizi bekliyorum...

tarihinde Muhittin Pekuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Yaşar

Geçen gün aynısı bende de oldu. Ama araç Yaris. Klimanın soğuk ayarı son noktadaydı. Belirli bir süre buhar çıktı ve sonra kesildi. Problem olacağını zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Cemal Arslan

normaldir...sorun yok...

aşırı sıcaklarda klima çok düşük ayarlı ise su buharı tarzında buhar yada duman atar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Antalya'ya gittiğimde benimki de yapıyordu...

Nem yoğunluğu ile alakalı olduğunu düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
herkese merhabalar.

arkadaşlar ben aracımı yaklaşık 2 hafta önce aldım.fosus 2 sedan dizel,2006 model ve 33 bin km de.

kilometre için 2 ayrı ustaya gösterdim,orjinal dediler,umarım öledir...

geçen hafta otobandan bursaya giderken klimayı açtığımda farkettimki ön konsolun üstündeki iki ızgaradanda soğuk buhar çıkıyor,yanımda aynı model benzinli focus sahibi arkadaşım vardı onun aracında hiç böle bişey olmamış.hava epey sıcaktı bende klimayı 16 derecede açmıştım acaba bu soğuk duman normalmidir yoksa bi problem varmıdır???

önerilerinizi bekliyorum...

Havadaki nem soğuk hava etkisiyle yoğunlaşıyor ve buhar gibi gözüküyor normaldir.. :)

Yorum bağlantısı
Taylan Kırali

sıkıntı yok benim klima su bile atıyodu baktı çok terlemişim ayaklardan başlıyodu yıkamaya serinliyodum o biçim eee ford da müşteri memnuniyeti sınırsız :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ahmet Göksel

sahilde giderken arkadaşın aracında da oluyordu... normal yani iç bölgelerde böyle bir sıkıntı görmedim ama...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...