İçeriğe Yönlendir

Yeni fiesta

Engin Oynak

Recommended Posts

Engin Oynak

Merhaba arkadaşlar ;

Şimdi bazı arkadaşlarımız diyecekler ne var kardeşim bu arabada bu kadar amma sorunlu imiş diye fakat ben buraya sadece bilgi edinmek için yazıyorum yoksa o kadar büyük şikayetim yok çok şükür(Allah'ta kimseye vermesin)...

Arkadaşlar soruma gelince yeni fiesta sahipleri teyp'i açtığımız zaman anlık ses durdurma düğmesi yani(mute tuşu) gören yada sesi sonuna kadar kısmadan durdurma düğmesinin yerini bilen varmı?(Ben bulamadım serviste de bulamadılar kitapçığına bakın diyorlar :) )

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ne problemli arabaymış yahu... :):p

Engin bey, ne kadar problem görürseniz veya aklınıza takılan birşey varsa yazın tabi buraya, bundan doğal birşey olamaz. Çünkü bilgi paylaşımı için buradayız. Aynı konu yoksa konu açmak için kendiniz sınırlandırmayınız lütfen... :D Teybin üstünde tuş varsa mute özelliğ vardır yoksa yoktur. Normali bu, mute özelliği gizli olmaz.

Yorum bağlantısı
Engin Oynak
Ne problemli arabaymış yahu... :rolleyes:;)

Engin bey, ne kadar problem görürseniz veya aklınıza takılan birşey varsa yazın tabi buraya, bundan doğal birşey olamaz. Çünkü bilgi paylaşımı için buradayız. Aynı konu yoksa konu açmak için kendiniz sınırlandırmayınız lütfen... :good1: Teybin üstünde tuş varsa mute özelliğ vardır yoksa yoktur. Normali bu, mute özelliği gizli olmaz.

yahu sayım mod'um ben demedim mi ama demeyin diye :))

Valla teyb'in üzerinde göremedim yada şöyle söyliyeyim buna benzer bir tuş ta yok...Bence bu müzik sistemi için eksi puan çünkü düşünsenize telefon çaldığını düğmeyi çevirmeyi mi yoksa tek düğmeye basmayı mı tercih edersiniz?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kolayı var yine tek düğmeye basın, teyp komple kapansın. Benim araba yok, şimdi siz yazınca aklıma geldi, vardı değilmi böyle şeyler eskiden... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Engin Oynak
Kolayı var yine tek düğmeye basın, teyp komple kapansın. Benim araba yok, şimdi siz yazınca aklıma geldi, vardı değilmi böyle şeyler eskiden... :rolleyes:

Olmaz mı eskiden dde vardı şimdi de var...Ya sayın mod o değilde benim aracımda bi tıkırtı sesi var ona taktım kafayı adamlar bi türlü bulamadılar sesi üstelik 3 gün serviste kaldı foruma da yazdım ama böyle bi ses duyan olmamış ya da dikkat etmediler oysa ben arabada tık ses gelse duyuyorumbu sorunuma bi çözüm yolu bulma imkanın varmı?

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman

Açma kapama düğmesini kullanacaksınız, başka seçenek yok :)

Ama sorun da yok. Hem ses seviyesi eskisi gibi geri geliyor, hem de CD veya MP3 dinliyorsanız tam kaldığı yerden devam ediyor (aslında bu açıdan Mute'dan bile iyi, mute yapınca çalma devam ediyor çünkü)

Ne problemli arabaymış yahu... :rolleyes:;)

Bence değil... Ama bizlerin beklentisi bu arabanın segmentinin üzerinde :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Teybin sesini açın... :rolleyes: Arabanızı tanıma imkanı çoğu arkadaşımızda henüz oluşmadı. Servis benim gözlediğim bu tip sorunlarda bezdirme yönetimin kullanıyor. Ben olsam motorun oraya girer birinede arabayı sürdürür yine bulurum sesin kaynağını. Biz servise gidincede eski araba diye bakmak istemiyorlar. Tabi bu dediklerim her servis ve servis teknisyeni için geçerli değil. Size tavsiye özel bir usta bulun, örneğin forumun deneyimli ustası Osman usta, arabayı götürün.Bir çayını için, bir baksın. Çünkü balış açısı farklıdır. Yetkili servise oraya gittiğinizi söylemezseniz garanti problemide olmaz nasıl olsa.Size mutlaka bir öneride bulunacaktır. Kendisi yeryüzündeki kanatsız melek benim tanıdığım kadarı ile, tavsiye ederim. ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Açma kapama düğmesini kullanacaksınız, başka seçenek yok ;)

Ama sorun da yok. Hem ses seviyesi eskisi gibi geri geliyor, hem de CD veya MP3 dinliyorsanız tam kaldığı yerden devam ediyor (aslında bu açıdan Mute'dan bile iyi, mute yapınca çalma devam ediyor çünkü)

Bizim sony lerde mute yapınca kaldığı yerden devam ediyo :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Bizim sony lerde mute yapınca kaldığı yerden devam ediyo :)

İyiymiş valla, benim önceki Focus'ta yoktu bu özellik... Gerçi MP3 de çalamıyordu ama neyse :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Açma kapama düğmesini kullanacaksınız, başka seçenek yok :)

Bence değil... Ama bizlerin beklentisi bu arabanın segmentinin üzerinde :)

:) nasıl iştir anlamadım, teyp çıksa başkası takılır oda mümkün değil, benimki cd6000 mute tuşuna basınca pause yapıyor cd kaldığı yerden devam ediyor, amma antika yapmışlar gerçekten.

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
telefon resmidemi yok teybin üzerinde

Yok :D

:) nasıl iştir anlamadım, teyp çıksa başkası takılır oda mümkün değil, benimki cd6000 mute tuşuna basınca pause yapıyor cd kaldığı yerden devam ediyor, amma antika yapmışlar gerçekten.

Bence pek fazla sorun yapılacak birşey değil :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Kenan Cengiz

Bende mute tutşunu aradım bulamadım kapatmakta buldum çareyi. büyük bi sorun değil ama olsaydı iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...