İçeriğe Yönlendir

Gururumuz Connect Amerika Yollarinda

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)

Gorunce cok sasirdim kendimi Tr de hissettim. Bu gordugum tek connect baska da goremedim. Aslinda connect degilde Transit galiba pek anlamam bu modellerden :D

0807091353.jpg

0807091354.jpg

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

Connectlerin tümü Türkiye de mi üretiliyor ? Eğer öyle ise gerçekten gurur verici :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence fazla büyütmemek lazım.Hani kendi markamız olsa neyse..Bence dünyanın çeşitli ülkelerinde döner ekmek satılması daha gurur verici..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Plaka yuvası olmamış.... kaıbı değiştirmeleri lazımdı.. ya da oraya bi aksesuar ışık ile takviye..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

stoplar burdaki gibi değil yeni model stop takmamışlar.

aracın sağında solunda türk malı damgası var mı meganelerde oldğu gibi :unsure:

artık connectcilerde e-bay da takılır .

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

amcaoğlunu görmek gibi olsa gerek :kutlama:

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

connectin tasarımıda üretimide bize ait.başka bir ülkede üretim planlanmakta.otosan çalışmalar devam ediyor.ben gurur duyuorum.85 yıl önce tarım toplumundan öteye gidemeyen bir millet olarak,şuan otomobilin ana vatanına araç satmak başarıdır.bu araçlar mondeo motorlu 1.6 125 ps otomatik vitesli.abd lilere yetmiyodur eminim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2.0 otomatik diye biliyordum. eğer mondeo motorunu otomatik vitesle ticariye taktılarsa insan focuslarada aynı motoru vitesi kullanır bari

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

düzletme:

138 Beygir Gücünde dört silindirli 2.0 litre Duratec 2.0-litre DOHC motora ve 4 ileri otomatik

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

avrupaya gidiyor hem bu kasa kalktı ;) otosan makinaları çine satmıştır :unknw: önü orjinallinde daha güzel bu makyaj ona yaramamış. konsolu direksiyonu çok seveerdim. vitesi biraz antika kalıyordu eniştemde vardı köy minibüsü :lol2: süper giderdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...