İçeriğe Yönlendir

Beyaz İncim

Metehan Şahin

Recommended Posts

Metehan Şahin

Herkese selam arkadaşlar. Buda benim Beyaz İncim arasıra beni sinir etsede ondan kolay kolay vazgeçemiyecem

Buda bir başka açısı.Şimdi dikkat ettimde doğru dürüst bir resim çekmemişim hayret

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Yurdaer bey çok teşekkür ederim darısı olmayanlara inşallah

Mehmet bey size zahmet bir kızarmısınız? :good1: Beni dinlemiyor yaramaz. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet bey size zahmet bir kızarmısınız? :good1: Beni dinlemiyor yaramaz. :unknw:

Hımm..

Adana ekibi toplantı yapsın.. Gelip kulaklarını çekerim ben onun :good1:

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Çok teşekkür ederim.Aynen iletecem kendisine fakat 15 gündür ayrıyım o Adanada ben Ş.Urfa/Viranşehir'deyim hafta sonu inşallah kavuşuyoruz.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Yeldan
Hımm..

Adana ekibi toplantı yapsın.. Gelip kulaklarını çekerim ben onun :D

Mehmet abi geçen gelecem dedin sünnet dedin sonra millet korktu toplanamadık temelli :kutlama:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

:D

Güle güle kullanın ama bence o jant kapaklarını biran önce çıkartıp atın, yerine Fusion 15" kapakları güzel olur.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
:lol2:

Güle güle kullanın ama bence o jant kapaklarını biran önce çıkartıp atın, yerine Fusion 15" kapakları güzel olur.

Teşekkür edrim Çağdaş bey jant olayına girmeyi düşündüğüm için hiç uğraşmadım.O işde askıda kaldı ya hayırlısı bakalım.Şöyle bir st cant düşünüyorum ama toplam (1 takımda vakumlu lastiği mevcut)8 adet lastiğm boşa çıkacak onun formülünü bulamadım.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
çok şık görünüyor .. güle güle kullanın :lol2:

Teşekkür ederim.Daha güzel görünmesi için elimden geleni yapacam.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın

Sedanlardan daha güzel geliyor bana SW ler.

aynı fikirdeyim diyeceğim ama çoğunluğun tadını kaçırmayalım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
güle güle kullanın

aynı fikirdeyim diyeceğim ama çoğunluğun tadını kaçırmayalım :rolleyes:

Teşekkür ederim. Bazen benimde öyleme geliyor acaba benim olduğu içinmi diye düşünüyordum.Demekki sizlerdede aynı duygu var.Özellikle yeni kasası çok daha güzel duruyor.Fakat bizim insanımızda SW kültürü yok maalesef.Ticari araç hastalığı var her ne hikmetse.Hemen hemen aynı işi görüyor ve konforundan taviz vermiyorsunuz.Vergisi cazip, senelik muayenesi yok ne bilim işte bi sürü artısı var bana göre hatta geçtiğiniz zaman sizi şöyle bir süzüyorlar çünkü araç çok değişik geliyor insanlara bakan bir daha bakıyor açıkcası.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...