İçeriğe Yönlendir

Sübap Yağlama Sistemi

Nurullah Demir

Recommended Posts

Nurullah Demir

Selam arakadaslar benim aracın kaputunu açınca sağ ön tarafta üstünde SÜBAP YA

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

tahmin ediyorum sonradan yapılan bir çalışma ürünü demekki başarısız olmuş iptal etmişler tabi sizinde kafanız karıştı zaten gerekli olsa aktif durumda olması lazım degilmi.?siz yinede bir ustaya gösterin sizi aydınlatır.neden o durumda izahını yapar.

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir
Araçta Lpg var mı?

evet var çağlar abi az bişey arastırdım lpg li araçlarda bulunması gerekliymiş ama iptal etmişler :lol2: bu konuda eşsiz çözüm yollarını bekliyorum senden çağlar abi :lol2: cok saol

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ortada sorun yok ki çözümü olsun. Lpg yakıtı kaynaklı subap probleminin önüne geçmek için yağlayıcı bir sistem yapmaya çalışmışlar ancak bu sistem başka sorunlar çıkaracağı için iptal etmişlerdir. Ben olsam yanma odasına yağ vs. sokmazdım.

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

Tamam abi kurcalamıycam öylece kalsın o şişe orada sorun yok diyosan öyledir. Tesekkür Ederim :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
Ortada sorun yok ki çözümü olsun. Lpg yakıtı kaynaklı subap probleminin önüne geçmek için yağlayıcı bir sistem yapmaya çalışmışlar ancak bu sistem başka sorunlar çıkaracağı için iptal etmişlerdir. Ben olsam yanma odasına yağ vs. sokmazdım.

+1 :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...