İçeriğe Yönlendir

C-Max'ime Yeni Lastik Lassa İmpetus 2

Hüseyin Zeytin

Recommended Posts

Hüseyin Zeytin

Trabzon/Beşikdüzü'nde çocukluk arkadaşımın yanına uğrayınca o güzel lastikleride görünce dayanamadım ve yeni 4 adet lastik aldım.Arkadaş üzerindeki lastiklerin çok eski olduğunu bitiş çizgilerinin gözüktüğünü en kısa zamanda değiştirmenin iyi olacağını söyleyince bende dayanamayıp impetus 2 ve çelik sübap taktırdım.Ödemede de kolaylık sağladı sağolsun.Üzerindeki Goodyear veya Michelin Veya daha üst grup bir lastik almayı isterdim ama uygun bir fiat çekip birde taksit yapınca bende aldım.3 Numaralı çocuğa yeni bayramlık pabuçlarını da almış oldum.Lastiklerden şimdilik memnunum inşallah bir sıkıntı yaratmaz ilerde.Sizlerden bu lastik konusunda bilgisi olan varsa bilgi almak istedim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

96 Mondeom da bu lastikten var. Isınınca (yola çıktıktan bir süre sonra) kavrayışı daha güzelleşen, fiyatına göre iyi bir lastik. Yağmurda biraz dikkatli kullanım dışında iyidir. Yol sesine fazla kulak asmayın.

Benim tercihim, sert yanak yapısı ile balon yapmadan, makul fiyatlı bir lastik olduğu içindi. Ebat/fiyat nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Zeytin
(düzenlendi)
96 Mondeom da bu lastikten var. Isınınca (yola çıktıktan bir süre sonra) kavrayışı daha güzelleşen, fiyatına göre iyi bir lastik. Yağmurda biraz dikkatli kullanım dışında iyidir. Yol sesine fazla kulak asmayın.

Benim tercihim, sert yanak yapısı ile balon yapmadan, makul fiyatlı bir lastik olduğu içindi. Ebat/fiyat nedir acaba?

Ebat 205/55 R16 91V Fiat 175*4=700/7=100 tl Aylık taksit bana göre buralarda olabilecek en güzel fiat.Birde ben lastiğin duruşunu çok beğendim.Eski orijinal lastiklerde jant kapakları dışarda duruyordu(Goodyear Nct 5 Ve Excellence).Şimdi lastik yanakları ile neredeyse çelik jant gibi duruyor bence makul fiat ve performansıda ilerde anlıycaz sanırım.Yanlız arkadaş sizden farklı olarak yoldaki su birikintilerine daha güvenle gireceksin hiç korkma çünkü bu yeni seri haziran ayında çıktı dedi.Ve birçok bilgi verdi.Lastiklerin ne zaman üretildiğini nasıl anlayacağımızı falan...

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Zeytin
Fiyatı aşırı kelepir gibi değil ama taksitli olması avantajmış.

>Fiatı kendi sitesinde 202 tl idi sanırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...