İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Dikiz Aynası

Arkın Argun

Recommended Posts

Arkın Argun

Talihsizlikler sonucunda iki dikiz aynamıda bozmuş bulunmaktayım yenisini takmanın zamanı geldi ancak ben takmışken elektrikli takmak istiyorum ancak böyle bir çalışma mümkün olur mu olursa dikiz aynaları ve kontrol düğmesi haricinde bana lazım olan başka ne var şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Arkın Argun

yani mümkün :lol2: teşekkürler zaten camlara röle takılacaktı daha hızlı açılıp kapanmaları için buda aradan çıkmış olur

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Guest Y

Lazım olan başka birşey yok yalnız kontrol düğmesini uygun olan yere taktır iyi bir elektrikçi bul.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Camlara taktığınız röle yüzünden cam motorlarınız can verebilir. Tavsiye etmem. Elektrikli ayna için aracınızda tesisat olma olasılığı oldukça düşük ama iyi bi elektrikçi bulursanız o sroun ortadan kalkar. Kapı içindeki soketlerde 6-7 tane ayrı giriş mevcut. Cam ve kapı içi aydınlatmalar hariç hangisine bağlasanız olur.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

Merhaba,

Sadık abi senin araçta aynalarda elektrikli katlanma yeni fiesta titanium-xlerdeki gibi katlama yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi sen bir bak sağına soluna belki takmışlardır katlanır ayna, yol bilgisayarını falan kurcala şanslı adamsın sen belki o da vardır.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
yanlışlıkla katlanabilir ayna niye takmamaşlar ki elemanlar. :)

bende dedim ki, Yalçın şimdi yazar, "Abi, Senin arabanın aynalarıda katlanıyor, haberin yok mu".

çok şey mi istedim ne? :(:D

Sadık abi çok şey istemedin taktırmak istersen taktırabılırsın :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...