İçeriğe Yönlendir

Herkese merhabalar ve hayırlı Ramazanlar

Sinan Kölüksüz

Recommended Posts

Sinan Kölüksüz

Aranıza yeni katıldım. Aracımın fotosu belki ilginizi çeker. Herkese iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Buna araba dersek hakaret etmiş olabiliriz.Canavar daha uygun gibi sanırım. Allah kaza bela vermesin. Herkese hayırlı Ramazanlar.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Benim bi arkadaşımın babasında var. 8-10 km kadar kullandım. Tek kelimeyle yok böyle bişey. Altında 20" jantla bile kasis sözcüğünü lügatında bulundurmayan bi araç. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Sinan Kölüksüz

İlginiz için hepinize teşekkür ederim. Başka resimleri de mevcut ancak ben biraz yükleme özürlü çıktım açıkçası. Tek resim yükledim ve diğer resmleri yüklemek için kotayı doldurdunuz mesajı aldım.

Yorum bağlantısı
Sinan Kölüksüz

Evet Excursion dünyanın en büyük SUV'udur. 2000-2005 yılları arasında üretildi.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Çok güzel aracınız. Güle güle kullanın. Cumartesi günü çiftlik toplantısına bekleriz sizi de :D

Yorum bağlantısı
Sinan Kölüksüz
Çok güzel aracınız. Güle güle kullanın. Cumartesi günü çiftlik toplantısına bekleriz sizi de :D

İnşallah Cihan Bey.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Sinan bey gerçektende aracınız yada diğer adıyla canavarınız çok güzelmiş.Bu araç Km.de ne yer ne içer biraz bilgi verebilirmisiniz? Bide piyasa değeri nedir? Tekrardan hoşgeldiniz.

Yorum bağlantısı
Sinan Kölüksüz
Sinan bey gerçektende aracınız yada diğer adıyla canavarınız çok güzelmiş.Bu araç Km.de ne yer ne içer biraz bilgi verebilirmisiniz? Bide piyasa değeri nedir? Tekrardan hoşgeldiniz.

Metehan Bey herhalde kilometre de 85-90 kuruş gibi bir tüketimi var. Piyasa değeri hakkında açıkçası pek bir bilgim yok. Daha doğrusu bu araçların ikinci eli acaba oluşuyor mu? Sayıları az olduğundan bazı satıcılar çok para isterken bazıları da çok ucuz fiyatlara satabiliyorlar. Ben aracı satın alalı 3 yıl oldu. Pek bir şey ifade eder mi bilmiyorum ama o dönemde bana 19.000 dolara mal oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...