İçeriğe Yönlendir

Bu da bizim 07 ARsız 606 :D

Ömer Aydogan

Recommended Posts

Ömer Aydogan

Bizi biraz üzdüğü için adını arsız koydum. Aklımdan bu isim geçiyordu zaten Plakanında AR olması tamamen tesadüf oldu. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tamponları hangi kör boyamış...

Yoksa bunun modelimi böyle..

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
(düzenlendi)

:nazar:

Hayırlı olsun,

ön tamponun rengimi farklı,fotoğrafmı yanıltıyor acaba.

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan

İyi dilekleriniz için çok çok teşekkürler.

Abi servisede gösterdim, başka arkadaşlarda bakdı, arabada sadece sol arka çamurlukta el kadar boya var, onun dışında boya yokmuş araçda. tampon renklerini bende sordum servise özellikle, tamponların plastik olmasından kaynaklanıyor dediler renk farkı, yoksa kandırdılarmı beni :nazar: :lol2:

:rolleyes:

Hayırlı olsun,

ön tamponun rengimi farklı,fotoğrafmı yanıltıyor acaba.

Keşke sadece ön tampon olsaydı, arkada aynısı :lol2: :lol2: Ama güneş gözlüğü takıp bakarsanız bir de o zaman renk farkını anlamıyorsunuz :lol2: :lol2:

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. değişiklikler için aşağdaki linkte benim arabanın resmi var inceleyin :lol2:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bu-da-beni...ia-t175372.html

Evet Lokman abi bir kaç değişiklik aklından geçiyor, en başta merçekli far geçiyor aklımdan ama biraz pahalı belki ilerde.

Tavan çıtası var eklemek istediğim, sonrasında iç aydınlatmaları beyaz ampulle değiştirmek, plakalığı iptal etmek. Bakalım artık zamanla bütçe elverdikçe yapmaya çalışacağım. Bizim ikizlerden pek sıra gelmez arabaya masraf etmeye ama hayırlısı bakalım :nazar: :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi servisede gösterdim, başka arkadaşlarda bakdı, arabada sadece sol arka çamurlukta el kadar boya var, onun dışında boya yokmuş araçda. tampon renklerini bende sordum servise özellikle, tamponların plastik olmasından kaynaklanıyor dediler renk farkı, yoksa kandırdılarmı beni :nazar: :lol2:

Seni kandırmışlar :lol2:

Ama kaportan sağlan görünüyor..

Arabayı incelemek için en iyi metod.. yandan flaşlı fotoğraf çekmektir..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Evet Lokman abi bir kaç değişiklik aklından geçiyor, en başta merçekli far geçiyor aklımdan ama biraz pahalı belki ilerde.

Tavan çıtası var eklemek istediğim, sonrasında iç aydınlatmaları beyaz ampulle değiştirmek, plakalığı iptal etmek. Bakalım artık zamanla bütçe elverdikçe yapmaya çalışacağım. Bizim ikizlerden pek sıra gelmez arabaya masraf etmeye ama hayırlısı bakalım :nazar: :lol2:

haklısın :lol2: ben iç tavan lambalarını led yaptım gayet güzel oldu mavimsi.plakalık kolay zaten.mercekli far malesef çok zor bulunuyor piyasada hiç yok diye bilirim. diğerleride zamanla olur inşallah.

emminin dediğ gibi flashlı foto şart yandan.

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
Seni kandırmışlar :lol2:

Ama kaportan sağlan görünüyor..

Arabayı incelemek için en iyi metod.. yandan flaşlı fotoğraf çekmektir..

Hımm ilk defa duydum bunu, yarın hemen denemek isterim ama, ya bide bir kaç parça boyalı çıkarsa, dediğin gibi kandırıldıysam moral bozulur iyice :nazar: :lol2: boşver en iyisi boyasız diye bilmek güzel şimdilik, satmaya karar verdiğimde deneyeyim onu :lol2: :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

F2'lerin tampon ve gövde renkleri beyazda bile tutmuyor, nasıl oluyorsa sıfır alınırken bile farklı.

Aracınız çok güzel güle güle kullanın ;)

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

güzel araç güle güle kullanın;aracın boya durumuna bakarken tamponlara bakmıyorlar(fiber veay plastik olduğu için kaporta aksamından pek saymıyorlar) muhtelmen sonradan çiziklerden dolayı boyatılmış ama hiç bir önemi yok bence aracınızı boyasız olarak bilmenizde bir sakınca yok...kazsız cezasız ve boyasız binmeniz dileğiyle.....

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
(düzenlendi)
Çekme o zaman :D

çekersem arabaya küserim belki, çekmeyeceğim. :)

Hayırlı olsun :):)

Çok teşekkürler. Allah razı olsun.

F2'lerin tampon ve gövde renkleri beyazda bile tutmuyor, nasıl oluyorsa sıfır alınırken bile farklı.

Aracınız çok güzel güle güle kullanın :)

Çok teşekkürler, bazen ufak tefek noktaları görmezden gelmek insanı rahatlatıyor, herşeyi takıntı edersek, hayat çekilmez oluyor. Kendimizi üzmeye gerek yok. Sıfır arabaya bir defa verdik, çok zarar ettik, tekrar o zararı göze alamam. temiz bir ikinci el arabaya, sıfır arabadaki zararı göze alacak kadar masraf edilmez herhalde.

İyi günlerde kullan kazasız cezasız.Tam ikiz arabası :rolleyes:

Çok teşekkürler. Zaten amaç çocuklar biraz rahat etsin, uzun yolda eşyalarını alabilsin diye idi. Yoksa 206 ımdan çok memnundum, aaah aaahhh hele o yakıt ekonomisi yokmuydu :)

güzel araç güle güle kullanın;aracın boya durumuna bakarken tamponlara bakmıyorlar(fiber veay plastik olduğu için kaporta aksamından pek saymıyorlar) muhtelmen sonradan çiziklerden dolayı boyatılmış ama hiç bir önemi yok bence aracınızı boyasız olarak bilmenizde bir sakınca yok...kazsız cezasız ve boyasız binmeniz dileğiyle.....

Çok çok teşekkürler, size katılıyorum, valla servis yok dedi, boyalıysa da en azından bunun farkına varana kadar boyasız temiz bir araç aldık diyerek içimiz rahat binmek güzel. :lol2: kafaya takmanın yada sıkıntı etmenin bir anlamıyok. Allah sağlık, sıhhat, huzur ve yavrularımıza hayırlı ömürler versin yeter. Araba her zaman alınır, bugün var yarın yok.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
Hayırlı olsun
kazasız iyi günlerde kullanın..

Çok teşekkürler. Çok daha iyileri sizlerin olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
(düzenlendi)
Bizi biraz üzdüğü için adını arsız koydum. Aklımdan bu isim geçiyordu zaten Plakanında AR olması tamamen tesadüf oldu. :)

öncelikle kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

neden üzdü sizi. ne problemi vardı? yazdıysabızda göremedim:) sadece tampon rengi mi?

tarihinde Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
(düzenlendi)
Kazasız belasız güle güle kullanın. :)

Çok Teşekkürler.

öncelikle kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

neden üzdü sizi. ne problemi vardı? yazdıysabızda göremedim:) sadece tampon rengi mi?

Çok teşekkürler. neden üzdüğü konusundan burada bahsetmedim, başka konu altında ayrıntılı anlatmıştım. Alım satımda Trafik tescil şube müdürlüğünden eski muayenesinin sahte olabileceğinden şüphelenilmesi üzerine, aracı 20 gün kadar kullanamamıştık.(satış işlemleri için plaka ve ruhsatı teslim etmiştik) sonrasında ise muayenenin sahte olmadığı anlaşılarak, gecikmeli olarak yeni plaka ve ruhsatı alabilmiştim.

Arabadan yana çok şükür herhangi bir şakayetimiz yada problemimiz söz konusu değil. Tamponları dert etmiyorum, allah kaza bela vermesin yeterki. Mehmet bey söylemese ben farkında bile değildim :blink:

Hayirlisi olsun gule gule kullanin, tamponu dert etmeyin, bu benim 4. arabam, henuz tamponunu boyatmak zorunda kalmadigim aracim olmadi ;).

Zaten tamponlarda bir sey var, resmen kendini cizip boyatacak seyleri uzerine cekiyor namussuzlar :).

Çok teşekkürler. Ufak tefek sıkıntıları önemsemem, kimseninde önemsemesini de istemem, boş yere can sıkmaya değmez bence. Ama C- MAX larda tavan çıtası bana göre olması gereken bir aksesuar. Tavan çıtası olmadan C_MAX lar çıplak gibi geliyor gözüme :D , arabanın havasını çok değiştiriyor. Kısmet olursa en kısa zamanda yapmak istediğim ilk değişiklik o olacak. Hafta sonu plakalıkları iptal etmeyi düşünüyorum.

Plakalıkları siyah kaliteli slikonla yapıştırmayı düşünüyorum ne dersiniz?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...