İçeriğe Yönlendir

6000 cd icin bluetooth

Ersin Bostancı

Recommended Posts

Ersin Bostancı
(düzenlendi)

Resimde gorunen teybime bluetooth modul ariyorum. Acaba bunun icin cihazin bluetooth modulu varmidir? Bu cihazin bluetooth ozelligini nasil acabilirim? Yada nasil actirabilirim. Bilgisi olan yazabilir ise sevinirim. Simdiden tesekkurler.

tarihinde Ersin Bostanc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Böyle bir modül var mı bilmiyorum ama bende bilgisi olan arkadaşların yazmasını sabırsızlıkla bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Parrot takıyorsunuz o zaman herşey olup bitiyor. Aracınızda şu anda altyapı var ama parrot diye bişey takmaları gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Parrot takıyorsunuz o zaman herşey olup bitiyor. Aracınızda şu anda altyapı var ama parrot diye bişey takmaları gerekiyor.

peki bu parrot denilen şey nedir?? maliyetinden bilginiz var mı??

Yorum bağlantısı
Ersin Bostancı
(düzenlendi)
peki bu parrot denilen şey nedir?? maliyetinden bilginiz var mı??

parrot dediginiz cihaz tamam teyp ile uyumlu ancak saniyorum ki teyp uzerindeki tuslari kullanamiyorum. benim istedigim teyp uzerindeki tuslar ile kullanmak. tesekkurler.

tarihinde Ersin Bostanc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Peki bu durumda tuşlar (kırmızı-yeşil) olanlar sadece mute için kullanılıyor her halde..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ali Cihangiroğlu

Modul var aslında, siyah bir kutu, X-Car linklerin kutusu gibi, bende araştırıyorum, bulursam alacağım...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aux grişine bluethooth kulak uyarlayıp 35-40 lriaya çakma kit yapabilirsiniz. eğer işciliğiniz iyi ise araç kiti niyetinede kullanırsınız hem mikrofonundan yararlnır hem sesi hoparlörlere verirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

O kulalıkla güzel olmuyor, ses karşıya net gitmiyor, şunları bulmak lazım...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...vectorid=229508

Yada uğraşmayıp harici yada dahili parrot kit takmak gerek.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
O kulalıkla güzel olmuyor, ses karşıya net gitmiyor, şunları bulmak lazım...

Yada uğraşmayıp harici yada dahili parrot kit takmak gerek.

Bu parçaları Türkiye'de bulabilir miyiz?.Bulsak bile nasıl takarız, taktırırız?

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Takmak çok basit, kabloyu sokete takıyorsun o kadar, ayarda kolay, CD6000 de adv menüden mavidişi açıyorsun o kadar, telefona aratıyorsun teybi buluyor, bağlan diyince ya teyp ekranda pin gösteriyor yada sen telefona 0 0 0 0 sıfırları yazıyorsun pair diyince işlem tamam, Phone 1 hazır diyor, basit yani, bu parçalar anca ebayden gelir, parça no ları var ilanda, belki servislerde getirir bilemiyorum, Can bey bir baksa iyi olurdu vallahi :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Takmak çok basit, kabloyu sokete takıyorsun o kadar, ayarda kolay, CD6000 de adv menüden mavidişi açıyorsun o kadar, telefona aratıyorsun teybi buluyor, bağlan diyince ya teyp ekranda pin gösteriyor yada sen telefona 0 0 0 0 sıfırları yazıyorsun pair diyince işlem tamam, Phone 1 hazır diyor, basit yani, bu parçalar anca ebayden gelir, parça no ları var ilanda, belki servislerde getirir bilemiyorum, Can bey bir baksa iyi olurdu vallahi ;)

Can Bey'i buraya alıp bize yardımcı olmasını istiyoruz.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bluetooth lu navigasyon kullanmak daha pratik değilmi bunun için girilecek masraf yerine ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
bluetooth lu navigasyon kullanmak daha pratik değilmi bunun için girilecek masraf yerine ?

Doğru.Benim aklıma daha sonra geldi.Daha ucuza navigasyonlar var.Ama bu tadilat sonucu sökme, takma, şarj gibi sıkıntılar olmayacak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kulaklık yada navigasyonla uğraşmıyalım, benim düşüncem parrot kit alıp takmak, teybe entegre daha iyi, navigasyon zaten kullanılmıyor, yolları biliyorum zaten, e gerekirsede telefonumda var ve anında cillop gibi çalışıyor :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Kulaklık yada navigasyonla uğraşmıyalım, benim düşüncem parrot kit alıp takmak, teybe entegre daha iyi, navigasyon zaten kullanılmıyor, yolları biliyorum zaten, e gerekirsede telefonumda var ve anında cillop gibi çalışıyor :p

+1907

2006 focus ghiadaki sony mp3 çalara da uyumlu olur umarım.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Cesko

Bende bu modul arayisina girdim.. ebay de birkac tane buldum ama fiyatlar adeta ucuyor.. 120 Euro dan basliyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Ugurcan Yogun

Link calismiyor Ugurcan bey. Fiyat nekadar soylebilirmisiniz ?

200TL ilan açmıştım yanlış hatırlamiyorsam 180 liraya verebilirim

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
yasin can

merhabalar siteye yeni üye oldum geçen gün arkadaşımın 2009 model focus trend aracına orjinal bluetooth modülü baglantısı yaptırdı çok güzel oldu. ford audio diye yayın yapıyor otomatik baglanıyor ve en güzeli telefonu eline hiç almadan teyp üzerinden herşeyi yapıyorsun ilgilenenlere duyurulur.ennur ford ali usta ankara 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

merhabalar siteye yeni üye oldum geçen gün arkadaşımın 2009 model focus trend aracına orjinal bluetooth modülü baglantısı yaptırdı çok güzel oldu. ford audio diye yayın yapıyor otomatik baglanıyor ve en güzeli telefonu eline hiç almadan teyp üzerinden herşeyi yapıyorsun ilgilenenlere duyurulur.ennur ford ali usta ankara 

Telefonunu verebilir misiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...