İçeriğe Yönlendir

Focus 2,5 İç ve Dış Gece G&#246rüntüleri

Bora Akbaş

Recommended Posts

Bora Akbaş

Arkadaşlar,yeni Focus almayı düşünenler veya Focus 2,5 un İç ve dış gece Görüntülerini merak edenler için kendi aracımdan çektiğim Fotoları ekliyorum. Ancak Araba kapıları açıkken yanan ayak aydınlatma fotoları ile uzun farlar ve sis farları açıkkenki fotoları çekemedim,foto makinamın pili bitti,onlarıda yarın ekliycem inşallah.Hizmetinize sunulur.Saygılarımla......

Fotolara devam

Ön ve arka farlar

sunroof ve süs ışıkları

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş

Ben arabayı almadan evvel hiçbir yerde görememiştim F2,5 İç gece görüntülerini.Hele adaptif farlı focus gece görüntüsü hiç göremedim.Belki merak eden arkadaşlar vardır benim gibi diye koydum.Yarında ayak ışıkları ile gece ve sis farları yanar şekildeki yeni foroları koyacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Maşallah :) Allah kaza bela vermesin Bora abi :p:nazar:

Sağol Canım,daha iyisi senin olsun,sende fotolarını koy buraya inşallah.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
:)

Çok teşekkür ederim Sefa Bey.Sizin Billoction kadar diil tabiii :p)) Ama gerçekten çok elit görüntüsü var hele geceleri mükemmel aydınlatma yapmışlar.Ah bide ısıtmalı koltuk düğmelerini ve katlanabilir ayna düğmesini pasif yapöasalar ve navigasyon koysalarmış....

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

acaba bizim arabalarında göeterge paneli bu şekilde yapılabilrmi? ;)

şaka bir yana gerçekten albenisi yüksek bir tasarım uygulanmış.

güle güle kazasız belasız günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
acaba bizim arabalarında göeterge paneli bu şekilde yapılabilrmi? ;)

şaka bir yana gerçekten albenisi yüksek bir tasarım uygulanmış.

güle güle kazasız belasız günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim.Daha iyileri sizin olsun.Bildiğim kadarıyla Focus 2 lerin konsol aynı ama sadece ışıklandırma ve gösterge paneli yeşil renk.Konsolu ve gösterge panelini değiştirirseniz böyle olabilir sizin arabanın içide.Fakat maliyet fazla olur galiba.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Kazasız belasız aynısının sedanı yolda geliyor hafta içinde farlar xenon mu orjinal mi?

Buda sedan zaten.Farlar Orjinal,ama adaptif olduğu için beyazla sarı arasında bir rengi var,sanki x-enon gibi oluyor bazen,ve normal farlara göre çok ama çok fazla aydınlık yapıyor,x-enonu aratmıyor aydınlatmada.Allah sizede kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin,hayırlı olsun.Ne renk sizinki?TDCİ mi Tİ-VCT mi?

abi hayırlı olsun da karanlıktan bir şey seçemedim ya.

Ya şu gece çekimini pek başaramıyorum,idare et Hasan.Ben almadan önce bu kadarını bile görememiştim.Araba servisten gelince daha çok foto ekliycem,daha net olmasına çalışıcam senin için :bomb:

Yorum bağlantısı
Gündüz Güçin

Resimler için çok teşekkürler. Benim arabam da eylül sonu gibi gelecek. Ben de arabayı canlı olarak göremedim, o yüzden resimler çok makbule geçti. Nerede bir focus 2.5 görsem titanium mu, x paket var mı diye bakar oldum:)

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Resimler için çok teşekkürler. Benim arabam da eylül sonu gibi gelecek. Ben de arabayı canlı olarak göremedim, o yüzden resimler çok makbule geçti. Nerede bir focus 2.5 görsem titanium mu, x paket var mı diye bakar oldum:)

Hayırlı Uğurlu olsun.Titanyum ile Trend arasaında aydınlatma anlamında oldukça fark olduğunu söyleyebilirim.Özellikler Rdadyo-cd ve otomatik klima ile sunrofun aydınlatmaları Trendde bulunmadığı için aracın ön konsolunun gece görüntüleri arasında çok fark oluşuyor. Bunun yanısıra Titanyum x ile Titanyum arasındada özellikle Sunrof olması nedeniyle çok fark oluşuyor,çünkü sunrof kumandasının üstte detay oluşturması ve gece sunrofu açmanız halinde oluşan hvadar görüntü orta üst sınıf araçta hissini pekiştiriyor. Dış gece görüntülerinde ise Trend ile Titanyumdan farklı olarak Titanyum X de sürüşe duyarlı ön farlar var ve bu farlar aracın ön görüntüsünü daha agresif ve elit gösteriyor. Yarın akşam bazı detay fotoğraflarını daha ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
(düzenlendi)

Yeni fotoğrafları ekliyorum.Bu Fotoğraflarda ön ve arka sis farları açıkken ve kapı altı aydınlatma lambaları açıkken çekilen fotolarla Tüm farlar açıkken gösterge lambasının ve ön konsolun görünme şekli gözükmektedir.

Yeni ek fotolara devam ediyorum

Ve diğer yeni ek fotolar.

Bunlarda son fotolar

tarihinde Bora Akba? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gündüz Güçin
(düzenlendi)

Çok teşekkür ederim. Bu fotoları görünce sabırsızlığım iyice arttı. Bir şey sormak istiyorum bu arada. Sizin farlarınız xenon mu yoksa standart farlar böyle beyaz mı görünüyor?

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Güzel günlerde kullanın, maşaallah :lol2:

Bora bey siz de benim gibi gece modu çekimlerinde acemisiniz sanırım... O kadar uğraştım bir türlü net görüntü elde edemedim. Tripod lazım bize sanırım :p

Yorum bağlantısı
Gündüz Güçin
Kırmızı ekran itici bence...

Benim hoşuma gitti. Submarine light da var zaten, denizaltı gibi olmuş tam :lol2:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Güzel günlerde kullanın, maşaallah :lol2:

Bora bey siz de benim gibi gece modu çekimlerinde acemisiniz sanırım... O kadar uğraştım bir türlü net görüntü elde edemedim. Tripod lazım bize sanırım :p

Makinenizi gece çekimine alırsanız büyük bir ihtimalle uzun pozlama yapacaktır ki bu durumda sarsmamanız lazım, araba içinde bir yere sabitleyip çekimide 10 saniyeye ayarlayıp denklanşöre basın ve eliniz çekin. 10 sn. sonra kendisi çekime başlar ve net bir gece çekimi yapar.

Resimler yinede başarılı teşekkürler, elinize sağlık...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu resimde benim arabanın gece çekimi, biraz acemice oldu ama idare edin artık... :lol2:

resimler5030.jpg

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Bu resimde benim arabanın gece çekimi, biraz acemice oldu ama idare edin artık... :nazar:

resimler5030.jpg

Maşaallah pek bi acemi Serkan bey :nazar: O devir saati nasıl öyle görünüyo?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

5 saniye pozlamaya alıyoruz makineyi, bu sırada gaza basıyoruz. Böyle görünüyor. Hız göstergesini de yapacaktımda arabayı kriko ile kaldırmak gerekiyordu. Al 5. vitese yap tam gaz, hız göstergeside sona yaklaşır herhalde... :nazar:

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Çok teşekkür ederim. Bu fotoları görünce sabırsızlığım iyice arttı. Bir şey sormak istiyorum bu arada. Sizin farlarınız xenon mu yoksa standart farlar böyle beyaz mı görünüyor?

Farlar XENON değil ama Adaptif far.Yani Direksiyonun döndüğü yöne dönüyor. Normal Merceksiz Halojen Farlar gibi sarı değil ama XENON farlar kadarda beyaz değil,gece XENON gibi duruyor o yüzden.

Güzel günlerde kullanın, maşaallah :D

Makinanın gece çekim ayarlarının hepsi titreşimden etkiliyor.Yaklaşık 10 ayrı gece çekim ayarı yaptım,iso ayarlarını değiştirdim falan ama olmadı. Ama bu kadarı bile arkadaşların fikir edinmesine etkili olmuştur sanırım.Aracın,özellikle Titanyum ve Titanyum X donanımların gece aydınlatmaları çok başarılı .Audi A4 ile neredeyse aynı. Renault'un yeni aydınlatmalarıda mavi fona beyaz yapıldığı için beğeni toplamış ama nedense ben beğenmedim,aracın içine soğuk bir hava vermiş.Hele Toyota ve Citroenlerde kullanılan aydınlatma rengi olan uçuk sarı yada sarı renk çok itici olmuş gece görüntüsünde. Ben en çok şu tepeden aracın ön konsolunu aydınlatan kırmızı-turuncu ışığı sevdim,çok güzel bişey ya.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...