İçeriğe Yönlendir

Teleflex GFI ama Ankara'da nereye taktırmalı?

Hakan Aydin

Recommended Posts

Hakan Aydin

arkadaşlar Teleflex GFI taktırmaya karar verdim, Tunalı ve Neziroğlu ile görüştüm. Tunalı ana bayii olması nedeniyle deneyim ve işçilik açısından daha iyidir gibi geliyor fakat Neziroğlu da Tunalıdan daha iyi bir fiyat verdi. Tunalı ile açık açık görüştüm "Neziroğlu da en az bizim kadar iyidir sonuçta takılacak olan kit bizim garantimiz altında" diyorlar. Neziroğlu daha büyük çaplı bir firma olduğu için taksit seçenekleri daha cazip geldi, hem de ulaşım açısından bana daha uygun. Siz ne dersiniz Neziroğlu nun LPG montajı konusunda, daha önce orada kit taktıran arkadaşların önerilerini bekliyorum. Neziroğlu mu Tunalı mı, işçilik kalitesi açısından hangisi daha iyidir? Lütfen yardım çok kararsız kaldım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İşçilik kalitesini bilemeyiz ama..

Size hangisi yakın hangisi ucuz ise ondan taktırın..

Yorum bağlantısı
Hakan Aydin

Ben Aksaray dayım bahsettiğim iki yer de Ankara da. Neziroğlu nun ulaşımı diğerine göre daha kolay. Ayrıca Neziroğlu peşin 1900 tl yada 10 taksit 2150 tl olarak fiyat verdi. Tunalı ise peşin 2000 tl, 10 taksit ise 2150+vade farkı ki tahmini olarak 2400'ü bulur. Fakat ben Neziroğlundaki işçilik Tunalı gibi kaliteli midir? Bu konuda tereddüt ettim ondan bir sorayım dedim. Bir de ruhsata işletme ne kadar bir maliyet getirir?

Yorum bağlantısı
Hakan Aydin

Bir de Mehmet Bey dün teleflex le ilgili arşivi karıştırırken sizin de Tunalı da teleflex taktırdığınızı ve ayar problemi yaşayarak Ankara ya gidip gelmek durumunda kaldığınızı okudum yanlış anlamadıysam eğer. Ben de eğer problem çıkarsa aynı şeyleri yaşayabilirim, Aksaray Ankara arası 230 km gidip gidip gelirim artık bundan dolayı montaj kalitesinden emin olmak istiyorum. Sizin probleminiz çözüldü mü? Şimdi memnun musunuz teleflexten?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Niye öle dion emmi yaa...Sen tunalı'yla akraba olmadınmıydı :nazar:

Ben Tunalı'da taktırdım.. Ama ben nasipsizim bu işte.. bana bakma sen.. :)

Tunalı ile Neziroğlu arasında montaj farkı olmayacağını sanıyorum.. Kalibrasyon aynı.. yazılım aynı parça aynı.. Niye 100 lira fazla versin ki..?

Bir de Mehmet Bey dün teleflex le ilgili arşivi karıştırırken sizin de Tunalı da teleflex taktırdığınızı ve ayar problemi yaşayarak Ankara ya gidip gelmek durumunda kaldığınızı okudum yanlış anlamadıysam eğer. Ben de eğer problem çıkarsa aynı şeyleri yaşayabilirim, Aksaray Ankara arası 230 km gidip gidip gelirim artık bundan dolayı montaj kalitesinden emin olmak istiyorum. Sizin probleminiz çözüldü mü? Şimdi memnun musunuz teleflexten?

Dedim ya ben nasipsizim bu işte..

Teleflex iyi bir kit.. Tunalı iyi bir servis.. Tunalı sahibi Veli Bey.. Çok samimi, çok ilgili..

Mühendisleri çok iyi..

Benim arabamın montajı bir günde yapıldı.. Soğuk kalibrasyonu hatalıydı.. Bir bahane ile gittim düzelttiler..

Fakir de çalışıyordu.. idare ettim.. 15 bin bakımında gittim.. Sabahtan akşama kadar düzen tutturamadılar.. Denemedikleri kalmadı.. Gece 9'du servisten çıktığım.. Götürme arabayı dediler.. Gideceğim dedim.. Bildiğim bir yazılım vardı.. Siz şu yazılımı yükleyin gideceğim dedim.. Yüklediler.. Haftaya gel.. deponu dolduralım dediler..

Yola çıktım.. önce boğuldu.. Sonra silkindi kendine geldi.. Düzeldi.. Şu an hiç bir problemim yok..

Her şeye rağmen şimdi lpg taktıracak olsam yine teleflex taktırrım.. Ama en yakın yerde taktırrım..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Ben Tunalı'da taktırdım.. Ama ben nasipsizim bu işte.. bana bakma sen.. :D

Tunalı ile Neziroğlu arasında montaj farkı olmayacağını sanıyorum.. Kalibrasyon aynı.. yazılım aynı parça aynı.. Niye 100 lira fazla versin ki..?

Dedim ya ben nasipsizim bu işte..

Teleflex iyi bir kit.. Tunalı iyi bir servis.. Tunalı sahibi Veli Bey.. Çok samimi, çok ilgili..

Mühendisleri çok iyi..

Benim arabamın montajı bir günde yapıldı.. Soğuk kalibrasyonu hatalıydı.. Bir bahane ile gittim düzelttiler..

Fakir de çalışıyordu.. idare ettim.. 15 bin bakımında gittim.. Sabahtan akşama kadar düzen tutturamadılar.. Denemedikleri kalmadı.. Gece 9'du servisten çıktığım.. Götürme arabayı dediler.. Gideceğim dedim.. Bildiğim bir yazılım vardı.. Siz şu yazılımı yükleyin gideceğim dedim.. Yüklediler.. Haftaya gel.. deponu dolduralım dediler..

Yola çıktım.. önce boğuldu.. Sonra silkindi kendine geldi.. Düzeldi.. Şu an hiç bir problemim yok..

Her şeye rağmen şimdi lpg taktıracak olsam yine teleflex taktırrım.. Ama en yakın yerde taktırrım..

Bir daha düşün bence... :nazar: Neredeyse ben bile yaparım artık kalibrasyonmuydu neydi işte onu... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...