İçeriğe Yönlendir

Hangi LPG kitleri arıza lambasını yakmaz?

Serdar_Yılmaz

Recommended Posts

Özdemir Erten

çeşitli kitlerde arıza lamba olaylarıyla karşılaşılıyor.atikerdede yanıyor.benim 7 ay oldu lambayı sadece arabayı çalıştırmadan önce görüyorum.brc taktırıp lambası yananda var yanmayanda büyük olasılıkla ustanın işçiliği+kalibrasyonla ilgili.yoksa x marka yakar y markası yakmaz demek çok objektif olmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Birol Mıhçı
(düzenlendi)

Ben dün aracıma lpg taktırdım (Zavoli marka) . Daha öncede yine 2000 model focus sedanım vardı onada aynı yerde taktırdım lpg yi. Arıza lambası falan yanmıyor ve bana garanti verdiler arıza lambası yanmıcak diye.Daha önceki focusumda da performanstan memnundum şimdide memnunum

tarihinde Birol M?h tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Demirli

Ford Focus Titanium sahibiyim lpg takılalı 4000 km oldu ve motor arıza lambası yandı servisi aradığımda normal katalizör algılamasından kaynaklanan sorun dendi önemli bir sorun değildi ki seyahat halindeydim. Sizce bu normalmi LPG ATIKER

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen
Ford Focus Titanium sahibiyim lpg takılalı 4000 km oldu ve motor arıza lambası yandı servisi aradığımda normal katalizör algılamasından kaynaklanan sorun dendi önemli bir sorun değildi ki seyahat halindeydim. Sizce bu normalmi LPG ATIKER

sıkıntı yaratmaz yani yolda bırakmaz.. ancak kalibrasyonu hatalı.. taktırdıgınız yere gidin ilk fırsatta yeniden kalibre etsinler...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Seyahatini kesecek kadar değil ama bu bir sorundur... Düzeltilmelidir.. Lpg'ciniz yeni bir kailbrasyonla düzeltecektir..

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Guest Mertol Kip

Her kit arıza lambası yakar, hiçbirisi yakmaz.

Arıza lambasını yakan katalitik konvertör yada katalizör falan değil. Ustanız uydurmuş. Kalibrasyonunu doğru yapsın düzelir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...