İçeriğe Yönlendir

Yakaladığım İlginç Fotoğraflar.

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Otomatik mi oynamıştın abi.

Geçen bir haber yapmışlar, büyük ikramiye kazanıp da mutlu olan yok abi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Otomatik mi oynamıştın abi.

Geçen bir haber yapmışlar, büyük ikramiye kazanıp da mutlu olan yok abi.

Emmi yok kendim yazdım, büyük değildi,  3 kişi bilmiş, bende bilseydim 4 olacaktı yaklaşık 350 bin lira alacaktık :D

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Türkiyede çok ender bulabileceğimiz bir araç.

sahibide tesadüf hemşerim çıktı.

fgxk.jpg

tjhr.jpg

98s6.jpg

ahj0.jpg

70j5.jpg

j790.jpg

8sn6.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu akşam 18:00 sıralarındaki gökkuşağı :) @Karabük

560857_10151688105708375_938423902_n.jpg

66952_10151688106073375_468498759_n.jpg

1235532_10151688106163375_395591905_n.jp

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

telefon lensin yansıması olablir mi? kalite mevzuu :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

güzel yakalamışsın Zafer.

Sağol abi. Bu arada senin bu konu da genel bi konu oldu, yakaladığımızı getiriyoruz buraya :D

telefon lensin yansıması olablir mi? kalite mevzuu :fiuw:

:D Yok abi, gökyüzünde kuşak oluşturacak kadar da iyi değil bu hTC :p

Güncellemeden beri çok yakıyor namussuz, akşam eve zor yetişiyorum :D GM Discovery mi alsaydım, SRKNTKR stayla :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aslında konu başlığı yakaladığımız ilginç fotoğraflar olsa daha iyi olur bence. benim açımdan hiç problem yok abim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bunlarda benim çekimlerim. Netten alınma yada feyk değil. Bizzat ben çektim. Son fotoda benim :) Her ikisininde TR de yasak olduğunu biliyorum... İlki kobra yılanı ağzında akrepli likör. Sanırım çin menşei. İkinciside %97 alkol olan ve içince perileri gösteren bir likör, Absinthe...

IVZhCpi.jpg?1

Ru2SrCc.jpg?1

22ijNpQ.jpg?1

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Absinth çok tehlikeli. %50'lik olanı ile duvarla konuşan arkadaşlarım mevcut :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Absinth çok tehlikeli. %50'lik olanı ile duvarla konuşan arkadaşlarım mevcut :)

Arkadaşa hediye etmişler. İçermisin, açalım dedi. yok abi ben almayayım dedim. Absinthe in namını daha önceden duymuştum, yılanlı olana da cesaret edemedim, şişe bu kadar korkunçsa tadı kim bilir nasıldır diye  :shok:

Yorum bağlantısı

Akreple yılan gerçekmi,yaşıyorlarmı :unsure2:

Gerçekler, akrep neredeyse 15 cm var. TR de bu kadar büyük varmı bilmem. Maalesef yaşamıyor her ikiside. Kavga esnasında birbirlerini ısırıp sokarken ölmüşler sanırım  :D  İş o değilde onları şişeye nasıl bu şekilde sokmuşlar en çok onu merak ediyorum  :unsure2:

Yorum bağlantısı

Gerçekler, akrep neredeyse 15 cm var. TR de bu kadar büyük varmı bilmem. Maalesef yaşamıyor her ikiside. Kavga esnasında birbirlerini ısırıp sokarken ölmüşler sanırım  :D  İş o değilde onları şişeye nasıl bu şekilde sokmuşlar en çok onu merak ediyorum  :unsure2:

Valla ilk defa görüyorum ve duyuyorum ilginç.

İçindekini içip,akreple yılanıda yiyorlarmı napıyorlar anlamadım,bunun mantığı ne ki.

Akreple yılan lezzet mi katıyor içeceğe,nasıl bozulmadan duruyorki hayvanlar,zehirleri içeceğe karışmasın

Yorum bağlantısı

Valla ilk defa görüyorum ve duyuyorum ilginç.

İçindekini içip,akreple yılanıda yiyorlarmı napıyorlar anlamadım,bunun mantığı ne ki.

Akreple yılan lezzet mi katıyor içeceğe,nasıl bozulmadan duruyorki hayvanlar,zehirleri içeceğe karışmasın

Valla bende bilmiyorum ama 90 ların başında şimdi emekli olan gemi astsubayı dayım ABD den içinde bildiğimiz elma kurdu olan tekila getirmişti. Çıtır çıtır kurtları yemişlerdi babamla ozaman :)

Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu
(düzenlendi)

amatör çekimlerim

3okEH52.jpgHJYyyWH.jpgnDPUZec.jpgfONery9.jpgxcPACZL.jpgHed7H2w.jpg

benim babamla olan tek fotoğrafım kendim biraz uğraştım ama daha profesyonel arkadaşlardan yardım bekliyorum

yh0iSIO.jpgQ91SlAY.jpgPUD8oTJ.jpg

tarihinde Ferhat Çengeloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

Elleriniz dert görmesin ağabey, en üstteki çiçeği çok beğendim.

sağ olasın. çiçek kendi evimdeki merakım var yetiştirmeye ama isimlerini pek bilmem.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Ellerinize sağlık.

Yukarıdaki akrepli yılanlı liköre çok şaşırdım :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bu içeceği belgeselde görmüştüm.Vietnamda buna benzer bir çok ürün satıyorlardı.Yerli halkın cinsel gücü artırması için yaptıkları bir içecekti sanırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...