İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam 2005 Focus Collection OV

Korhan Orkun

Recommended Posts

Korhan Orkun

Aracımın yedek anahtarı şimdi elime geçti, sağolsun Ömer bey yollamış. Aklıma takılan Focus'ların yedek anahtarı böyle kumandasız mı oluyor? 2. sorumda anahtarın üst köşesindeki mavi şey nedir? Bilen varsa ve cevaplarsa çok sevinirim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Aracımın yedek anahtarı şimdi elime geçti, sağolsun Ömer bey yollamış. Aklıma takılan Focus'ların yedek anahtarı böyle kumandasız mı oluyor? 2. sorumda anahtarın üst köşesindeki mavi şey nedir? Bilen varsa ve cevaplarsa çok sevinirim teşekkürler.

öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileği ile.benim focustada yedek anahtar tıpkı sizdeki gibi kumandasız.üst kısımdaki mavi zımbırtıda yanılmıyorsam immobilizerin kodlanması için bir nevi kart gibi birşey herhalde ama tam emin değilim.bilen arkadaşlar daha iyi cevap verecektir.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Teşekkür ederim, bende öyle tahmin etmiştim ancak emin olmak istedim, her şeyi bilen insanların yakınında olması çok güzel bişey :D

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Bu fiyata üyemize gitmesi çok iyi olmuş. Galericinin alacağı fiyat neredeyse :D

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

bedavadan biraz fazla iyi fiyat güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler. Doğan Oto'yu arayıp şanzıman yağının değişip değişmediğini sordum bizde değişmemiş dediler. Şanzıman yağının yakın geçmişte değişip değişmediğini anlamak ne şekilde mümkündür ve kaç km'de değişmelidir? Otomatik vitesin yabancısıyım, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yağını yakın zamnde değişin trigierin bi 6 ayı var :nazar: 5 yıl dolsun

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Mustafa bey, sanırım sizin aracın şanzıman yağını 115.000de değiştirmiştiniz, bi sorun yaşadınızmı? Bu arada İstanbul Doğan otoyu aradım 420 TL'ymiş şanzıman yağını değiştirmek(filtre de dahil). Gerçi KDV indirimide var dedi ama fiyata dahil mi yoksa - %18 mi bilemiyorum. İlk fırsatta değiştiricem.

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Liderleri arayın bence çok daha uygun fiyata güvenilir şekilde halledilir diye düşünüyorum. Gerçi sana uzak ama olsun. Sorunu olan müşterilerimi oraya yönlendiriyorum Fatih ve Osman Usta'ya. Ertesi gün müşteriler arayıp Allah razı olsun bizi çok iyi bir yere çok iyi insanlara yönlendirdin diyorlar.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
Liderleri arayın bence çok daha uygun fiyata güvenilir şekilde halledilir diye düşünüyorum. Gerçi sana uzak ama olsun. Sorunu olan müşterilerimi oraya yönlendiriyorum Fatih ve Osman Usta'ya. Ertesi gün müşteriler arayıp Allah razı olsun bizi çok iyi bir yere çok iyi insanlara yönlendirdin diyorlar.

Ömer bey bende Lider'leri düşündüm ve telefon ettim şanzıman yağı + filtre + işçilik 320 TL fiyat verdiler. Doğan Oto'da da %18 KDV indirimle hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. Yinede Liderler otoya gidip Osman ve Fatih ustayla tanışmak isterim, yeri bana cok uzak olmasa ilk tercihim olacak ama izin alabilmeme bağlı.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
(düzenlendi)

Haklısın abi, triger + şanzuman yağı = kafa rahatlığı :lol2: tek sorun benim evimle Liderler arasında bir boğaz köprüsü ve yaklasık 30 km yol var ama bi şekilde işten izin alıp gitmek lazım. Hatta bi telefon edip cumartesiye randevu isteyim ben. Cumartesi müsaitlermiş iştende izin alabilirsem ordayım :rolleyes:

tarihinde Korhan Okdersem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...