İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam 2005 Focus Collection OV

Korhan Orkun

Recommended Posts

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Araç gerçekten çok temiz görünüyor, fiyatıda gayet uygun.

Allah kaza bela vermesin :)

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

iftar yemeğinde kurcalarız artık sağını solunu. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler :rolleyes: buyrun burda kurcalıyalım aracı :D

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
(düzenlendi)
Hayırlı olsun güzel araç , güzel fiyat :)

:D

Bu arada arkadaşlar aracın kullanma klavuzunda okudum ama tam olarak anlayamadım "OVERDRIVE" düğmesi tam olarak ne işe yarar ne zaman kullanılmalıdır? otomatik araç kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse cok sevinirim.

tarihinde Korhan Okdersem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Hakan bey teşekkür ederim, araç hareket halindeyken kullanabilirim yani OD tuşunu, şehir içi 70km'ye kadar müsaade eden trafikte ve uzun rampaları tırmanırken kullanabilirim, peki uzun rampa inerken frene yüklenmemek içinde bu tuşu kullanabilirmiyim hızlanmaması için?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Frenleme için tavsiye edilmez, hem ayrıca 3-4000 TL lik şanzıman ile, 100 TL lik frenleri korumanın da alemi yok.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
(düzenlendi)

Tamam abi anladım kullanım klavuzunda çünkü bircok yerde yokuş aşağı inerken 2ye alın frene yüklenmeyin vs yazıyo :fiuw: sanırım servis müşterisi edinmek için yazmışlar :elveda: OD 'ı hızlanmak ve max 70 km seyreden trafikte atak olmak için kullanıcam teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 nin amacı: Karlı yollarda kalkış ve vites değişmemesi sayesinde virajda savrulmama dır, Çok çok dik rampa aşağı inmeden önce durup, 1 e alıp fren yardımı ile de inebilirsiniz. 2 nin ayrıca özelliği mekanik kilit olmasıdır, yani manuel 2 de iken araç sürüklenmedikçe geri yokuş aşağı kaymaz, bu tamamen çamur-karlı zemin içindir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şanzıman yağı değişmiş mi hiç :fiuw: 45 binidr periyodu km çok yükselmeden değişin sonra ilerde değişip değişmemede tereddütte kalabilirsiniz :elveda:

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Korhan arkadaşa hayırlı olsun dileklerimle... Bizim için keyifli bir satıştı umarım araçtanda yıllarca keyif alırsınız. Şanzıman yağını Doğan Oto'ya sormadım bir baktırmakta fayda var bu arada. Ayrıca fiyatı hakikaten çok makul. Fiyatın düşüklüğünden dolayı şüpheye düşmüş arkadaşlar olabilir o yüzden kesin söyleyeyim araçta şasiye işlemiş herhangi bir kaza kesinlikle yok. Bayan sürücüden kaynaklı (lafım meclisten dışarı) boyaları mevcut ancak mekanik cidden çok bakımlı. Çağlar Abinin dediği gibi müşteriden emanete alınmış bir araçtı. İlk etapta müşteri 17.000 TL gibi bir rakam istiyordu. Hatta askeri personel bir müşteriyle 10 gün önce 500 TL'de anlaşamamıştık. Kısmet Korhan arkadaşaymış. Daha sonra aracın sahibinden gelen bir telefonla fiyatı 15.500 TL'ye kadar düşürdük. Tekrar hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
(düzenlendi)
Korhan arkadaşa hayırlı olsun dileklerimle... Bizim için keyifli bir satıştı umarım araçtanda yıllarca keyif alırsınız. Şanzıman yağını Doğan Oto'ya sormadım bir baktırmakta fayda var bu arada. Ayrıca fiyatı hakikaten çok makul. Fiyatın düşüklüğünden dolayı şüpheye düşmüş arkadaşlar olabilir o yüzden kesin söyleyeyim araçta şasiye işlemiş herhangi bir kaza kesinlikle yok. Bayan sürücüden kaynaklı (lafım meclisten dışarı) boyaları mevcut ancak mekanik cidden çok bakımlı. Çağlar Abinin dediği gibi müşteriden emanete alınmış bir araçtı. İlk etapta müşteri 17.000 TL gibi bir rakam istiyordu. Hatta askeri personel bir müşteriyle 10 gün önce 500 TL'de anlaşamamıştık. Kısmet Korhan arkadaşaymış. Daha sonra aracın sahibinden gelen bir telefonla fiyatı 15.500 TL'ye kadar düşürdük. Tekrar hayırlı olsun.

Ömer bey, seni unutmıyacam, yolun polonezköy taraflarına ya da Tekirdağ ya da Ağva tarafına düşerse bana muhakkak haber ver. Seni ağarlamak hiç olmazsa tavsiyelerde bulunmayı çok isterim. Aynı şeyler Ulaş bey içinde geçerli. :)

Ben yarın Doğan otoyu arayıp şanzıman yağı hakkında bilgi alıyım. İyi dilekleri için herkese tekrar çok tesekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

güle güle kullan, maşallah güzel araç, fiyatıda gayet uygun.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Hayırlı olsun.Kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle. :) :lol2:

Yorum bağlantısı

Maşallah. Hayırlı olsun. Fiyat çok uygun tam kararında araç çok temiz duruyor. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Oldukça uygun fiyata almışsınız.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler. Cümlemiz araçlarımızı güle güle kazasız belasız kullanalım inşallah :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...