İçeriğe Yönlendir

İşte benimki 2001 2.0 focus sport trend

Bayram Korkmaz

Recommended Posts

Bayram Korkmaz

tskler arkadaslar. umarım hepimize allah kaza bela vermez.... :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

kazasız belasız iyi günlerde kullanın.güzel araba bende çok istedim tek kapı olsun diye ama ailevi sebeplerden dolayı ne yazık ki olmadı.

Yorum bağlantısı

Maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Yapılan değişikliklerle çok daha şık olmuş.

Yorum bağlantısı
Bayram Korkmaz
Güzel şanzıman, güzel motordur...

gercekten güçlü ve uzun ömürlü motorlar, periyodik bakımları zamanında yapıldıgı takdirde sorun cıkartmıyolar. ayrıca periyodik bakım malzemeleride oldukca uygun fiyatlı ( en azından vw'ye göre ) ama şanzımanları ne yazıkki o kadar hos degil. kullandıgım cogu focus I ve benim aracımda oldukça sert ve sesli bir şanzıman var...

güle güle kazasız kullanın beyaz st çok az piyasada...

Çok tesekkürler. gercekten çok diri bir arac ve beyaz ayrı bir ambians katıyo... ayrıca haftada bir yıkatıyorum sadece kirlenmek nedir bilmiyo... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
gercekten güçlü ve uzun ömürlü motorlar, periyodik bakımları zamanında yapıldıgı takdirde sorun cıkartmıyolar. ayrıca periyodik bakım malzemeleride oldukca uygun fiyatlı ( en azından vw'ye göre ) ama şanzımanları ne yazıkki o kadar hos degil. kullandıgım cogu focus I ve benim aracımda oldukça sert ve sesli bir şanzıman var...

Mtx75'ler IB5'lere göre harikadır...

Ben 3. vites senkromeçi dışında sorunla karşılaşmadım hiç..

Yorum bağlantısı
Ali Emre Öksüz

Allah öyle bir kaza daha göstermesin. :D Bendeki 2001 sedanla aynı motor sanırsam, şanzımandan bi şikayetim yok çok şükür...

Yorum bağlantısı
Bayram Korkmaz
Mtx75'ler IB5'lere göre harikadır...

Ben 3. vites senkromeçi dışında sorunla karşılaşmadım hiç..

+1

Aynı sorunu yaşıyorum hocam. yüksek devirli 3.vites geçişlerinde bir çatlama sesi var ama sıkıntı yasatmayacagı için debrijaj setinin zamanını bekliyorum... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu şanzımanlarda, 3. vites tek senkromeçli, diğerleri çifttir, neden böyle üretilmiş bilinmez, ama bu yüzden şanzıman revizyonu gerekmektedir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
+1

Aynı sorunu yaşıyorum hocam. yüksek devirli 3.vites geçişlerinde bir çatlama sesi var ama sıkıntı yasatmayacagı için debrijaj setinin zamanını bekliyorum... :rolleyes:

Bu şanzımanlarda, 3. vites tek senkromeçli, diğerleri çifttir, neden böyle üretilmiş bilinmez, ama bu yüzden şanzıman revizyonu gerekmektedir.

Benim focusunkini Yaşar onarmıştı.. Değişmiştik senkromeçi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...