İçeriğe Yönlendir

Lastik Uğultusu

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

İyi güzel şirin güclü kocaman bir connect aldım.

Çokta iyi anlaşıyoruz kendisi ile fakat hu Honkokmu Hankokmu T sınıf lastiklerin bir uğultusu var aman aman.

Arabayı 4 düncü vitesede 4000 devire çıkartmışım , Lastik uğultusundan motorun sesini bile duyamıyorum.

Onu gec Yolculuk bitipde arabadan çıkınca kulaklarım gecici sağarlık cekiyor.

Hocalarım lastik uğultusunu lastikleri değiştirerek çözmemk mümkünmüdür. Tavsiyeniz varmıdır.

Not Lastik uğultusu 100 km süratten sonra sorun olmaya başlıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ehil bir teknisyenin dinlemesinde fayda var, bu kadar da ses yapan lastik olmaz sanırım. Bilyalar kontrol?

Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

bi lastik bukadar ugultu yapmaz başka bi sorun var hem araçta yeniymiş ? sorun bilyalarda yada lastiklerin hava basıncı düşük olabilir bi kontrol ettirin

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Ehil bir teknisyenin dinlemesinde fayda var, bu kadar da ses yapan lastik olmaz sanırım. Bilyalar kontrol?

+1

aks bilyalarınında sorun olabilir.

kaymak asfaltta bu ses varsa derhal servise gidin.

stabilize yolda bile lastik sesi connectin motor sesini kesemez ;)

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

ben de 3 senedir connect kullanıyorum.hala sıfır aldığımdaki lastikleri var üstünde ben çok da şikayetöi dğeilim.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yük lastikleri yüksek sürat değil,yüksek basınç düşünülerek yapıldığından uğultu normal. T serisinden H ye geçilebilir.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Daha önce dizel araç kullandınızmı ?

Sevgiler

Daha önce hiç otomobil kullanmadım .

Bu benim ilk otomobilim.

Arabayı haftaya Cuma Ataşehir Otokocta park sensoru taktırıken sorunu teknisyenlerle paylaşıcam .

Değerlendirmeleriniz için teşekurler

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bayram Kurt

merhaba arabanın tabanında izolasyon zayıflığından ses içeri çok geliyor hele arkalarda hiçbir izolasyon malzemesi yok ben ses izolasyonu yaptım hiç ses kalmadı demiyorum ama sizin gibi rahatsızdım ama artık ses duyulmuyor sadece motor sesi çok az oda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...