İçeriğe Yönlendir

Egzoz Emisyon Ölçümlerini Düzenli Olarak Yaptıralım

Evren Barış Özbek

Recommended Posts

Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Bir arkadaşımın arabasının egsoz muayenesi 1 yıl olarak yapılmış.Nedenini araştırırken Burdan güncel bilgi aldık.

tarihinde Evren Bar?? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Abi bu işinde suyu çıktı, ben geçen sene yaptırdığımda (neresi olduğunu söylemeyim), "abi arabayı şuraya bırak ruhsatı al gel" denildi ve hiç bir ölçüm yapılmaksızın evrak düzenlenip bana verildi.

Yani herhangi bir denetim söz konusu değil. Önceden Ankara valiliğine bağlı çevre vakfı ,ANÇEVA, yapardı birtek bu ölçümleri ve şimdikine nazaran bir denetim vardı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

biz gçen sene yaptırdık ordaki yazıya göre 10 yaşına kadar binekler 2 yılda bir değil mi

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bu emisyonu yaptrımazsak ne oluyor ?

Ben yıllardır yaptırmadım da :) Bu arada Fusionun Tüv vakti gelmiş hatta geçmiş, Yarın yaptırtayım bari takipciye :( emisyon yok diye sorun çıkartmazlar umarım :(

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

''...İl Emniyet Müdürlüğü personelinden oluşan ekiplerce yapılacak denetimlerde egzoz gazı emisyon ölçümünü yaptırmadığı tespit edilen araç sahiplerine 646 TL, yönetmelikte belirlenen standartlara aykırı emisyona sebep olan motorlu taşıt sahiplerine ise bin 293 TL idari para cezası uygulanacağı belirtildi''(Temmuz-2009 x bir gazeteden alıntıdır.)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...