İçeriğe Yönlendir

Arabama çarpmıslar

Yakup Erogullari

Recommended Posts

Yakup Erogullari

hepinize merhabalar işyerimin otoparkında arabamın sağ arka tampununa vurmus kaçmıslar ben de rapor tutturdum.auto kinge gittim kaskomun bozulacağını sölediler ne biçim iş bu ya hem arabama vursunlar hemde ben cezasını çekeyim.birde auto king çalısanı dediki mini onarıma girmiyor kaskonuz bozulacak dedi eğer bozulmasını istemiyorsanız mini onarımdan yaparız 80 tl ücret ödersiniz dedi küçücük bi göçük ne hale soktu ya.ne yapabilirim bu konuda bi yardımcı olursanız sevinirim. birde ottozenith varmıs alsancakta oraya gidicem yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Auto kingler, araç başına prim alırlar, yani yapsa da yapmasa da. 80 TL extra çıkarmaları, sıkça duyulmaya başladı iyi değil.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Geçmiş olsun

Önceki gün ziebart tan sms geldi, onlarda başlamışlar bir bakın isterseniz...

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

geçmiş olsun.oto parkı gören bir kamera yokmu.artık kameraların çok önemli olduğunu her geçen gün daha da hissediyorum. kamera işi yapan bir arkadaşa arabanın içine küçük bir kamera döşeyebilir misin demiştim.olur yaparım demişti.şöyle her yönü gören bir kamera var mıdır acaba...

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun.

Burada hatali siz degilsiniz, bildigim kadariyla trafik polisine rapor tutturup, trafik sigortasindan bunu alabiliyorsunuz. Emin degilim ama boyle oldugunu soyleyen bir iki arkadasim vardi.

Muhlis abi o işte bir yanlışlık var. Burada trafik sigortası hiç bir şey yapmaz, hasar dosyası açtırabileceğin bir plaka, trafik sigortası yani karşı taraf (kusurlu) yok adam kaçmış. ayrıca trafik sigortası zarar verdiğin karşı tarafın hasarını öder. Burada karşı taraf olmadığı için herhangi bir ödemede olmaz, dosyada açılmaz.

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

geçmiş olsun.insanlarda hiç saygı kalmamış.bizimde başımıza gelmişti.tempra vardı arkadan vurup kaşmışlar.sabah bi baktık tampon yok birde camda bir not şu plakalı kırmızı bmw çarpıp kaçtı diye.karakol falan uğraşıp bulduk adamı.ödemişti masrafımızı.sizin araca vuranlar hakkında böyle bir durum yok mu acaba gören falan.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
geçmiş olsun.insanlarda hiç saygı kalmamış.bizimde başımıza gelmişti.tempra vardı arkadan vurup kaşmışlar.sabah bi baktık tampon yok birde camda bir not şu plakalı kırmızı bmw çarpıp kaçtı diye.karakol falan uğraşıp bulduk adamı.ödemişti masrafımızı.sizin araca vuranlar hakkında böyle bir durum yok mu acaba gören falan.

Allah razı olsun görüpte o notu yazandan..

Yorum bağlantısı
Murat Basma

gecmis olsun..

benim de basima benzer bisey gelmisti.. autoking ayni sekilde bi masraf cikarmisti bana, bi kismini mini onarima sokarim, biraz da indirim yaparim su kadar odersiniz diye..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Geçmiş olsun, kasko bozulmak istenmiyorsa Autoking'in teklifi olumlu. Kendi zorunlu trafik sigortanızla olmaz, yukarıda açıklanmış...Adamı görseniz bile benim gibi plakasını almayın derim. Çünkü plakayı aldım diye şikayetçi olunca mahkemeye vermiş oluyorsunuz. Ya kaskoyu bozacaksınız, yada adamı yakalayıp tutanak tutmaya razı edeceksiniz..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Eser Hira

trafik polisi tutanak tutmaz. vurup kaçma olaylarında trafik bakmaz arkadaslar. karakola basvurup görgü tespit tutanağı yaptırmanız gerekiyor. hasarı kim karsılayacak derseniz, cevap ?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

işte kasko yaptırmamın en büyük sebeplerinden biride budur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...