İçeriğe Yönlendir

Lpg kiti değişimi

Yasin Yaparoğlu

Recommended Posts

Yasin Yaparoğlu

herkese merhaba yeni aldığımız honda civic'in üstünde voltran sıralı sistem lpg var ilk zamanlarda bi türlü ayar tutmadı bir tane hortum çıkmış o yüzden araba gaza yüklenince benzine geçiyordu şimdi o düzeldi ama yine çekişte biraz problem var enjektörlerin değişmesi gerektiğini söyledi tanesi 55 lira 4 tane alınacak 220 lira ediyor şu an aracı bu şekilde kullanıyorum 55 tl lpg ile ş.içi ve ş.dışı karışık 410 km yaptım yakıtıda fena değil gibi ancak içime sinmedi bu lpg kiti acaba diyorum sadece lpg tankı kalsın diğer tüm sistemi kaliteli bir sistemle değiştireyim diyorum ancak bunlar değiştikten sonra benim lpg yi tekrar ruhsata işletmeme gerek varmı ? ilerde vizede problem çıkarmı ya da sızdırmazlık alırken ?

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Bende bunun tam tersini yapmayı düşünüyordum. Yani herşey aynen kalacak. sadece bagajda çok yer kaplayan lpg tankını simit tanka çevirmek istiyorum. Verim alırmıyım acaba?

Yoksa sorunsuz çalışan sisteme çomak sokmamak mı doğrudur. Kararsız kaldım......

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Bende bunun tam tersini yapmayı düşünüyordum. Yani herşey aynen kalacak. sadece bagajda çok yer kaplayan lpg tankını simit tanka çevirmek istiyorum. Verim alırmıyım acaba?

Yoksa sorunsuz çalışan sisteme çomak sokmamak mı doğrudur. Kararsız kaldım......

bir sorun olacağını sanmıyorum.simit depo olacağından dolayı belki gösterge pek verimli çalışmayabilir.onun dışında aklıma birşey gelmedi.

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

lpg enjektörlerini takım halinde italyan malı enjektörlerle değiştirdim 320 liraya şu anda araç problemsiz çekişi arttı sarsıntı bitti yolda giderken alıp verme yapıyordu o sorunda kalmadı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...