İçeriğe Yönlendir

2010 ClioIII HB Authentique 1.2 16V 75HP

Saygın Can Oğuz

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

şirkette dizellerini kullanıyorum, çok rahatlar. ama bu aracın 1.2'si, 1.5 dizel motordan daha fazla yakıyor neredeyse...

Ben de dizelini şirkette kullandım. Şirketin en istenilen aracıydı gerçekten. Rahat, sorunsuz bir araç. Bu sınıfta zaten beklentiler çok üst düzeylerde olmamalı. 1.2 motoru özellikle tercih ettim. Hem vergi avantajı hem yeni bir makine oluşu hem de 1.4 ile aynı güce sahip olması sebebi ile. Fabrika verileri epey düşük ama rodaj süresi sonrası gerçek tüketimi gözlemleyebilirim sanırım.

Saygın Bey Hayırlı uğurlu kıdemli olsun inşaallah. Allah kazadan beladan nazardan uzak tutsun. Mutlu ve sağlıklı günlerde binin. :D

Bu arada merakımı mazur görün ama geçici plaka Aydın(09) plakası galiba :unknw:

Sağolun Ubade hocam. Evet, aracı Söke Mimarlar'dan aldık. Gerçek plakası da 09 çıkacak. Söke benim memleketim, İzmir'de kimse araç bulamayınca ve Söke'den almak nasip oldu. İyi de oldu :good1:

tarihinde Sayg?n Can O?uz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ubade Koçak
(düzenlendi)
Sağolun Ubade hocam. Evet, aracı Söke Mimarlar'dan aldık. Gerçek plakası da 09 çıkacak. Söke benim memleketim, İzmir'de kimse araç bulamayınca ve Söke'den almak nasip oldu. İyi de oldu :)

Sökeli olduğunuzu biliyorum Saygın Bey daha önce konuşmuştuk zaten unutmadım. İkamet İzmir olunca o nedenle demiştim. 09 plakayı görmek bir keyif oldu benim için nedense. Oyüzden sizin için de mutluluk verici olsa gerek.

Mutluluğunuz ve huzurunuz maddi-manevi rahatınız asla bozulmasın Değerli Arkadaşım :good1:

tarihinde Ubade Ko tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Reel satış rakamını alalım mı?

Sadece 5 günlük bir kampanya boyunca 22.900'e satıldı. Zor da olsa araç bulabildik ve o fiyattan aldık. Şu andaki indirimliı fiyatı 25.500.

Sökeli olduğunuzu biliyorum Saygın Bey daha önce konuşmuştuk zaten unutmadım. İkamet İzmir olunca o nedenle demiştim. 09 plakayı görmek bir keyif oldu benim için nedense. Oyüzden sizin için de mutluluk verici olsa gerek.

Mutluluğunuz ve huzurunuz maddi-manevi rahatınız asla bozulmasın Değerli Arkadaşım :good1:

Sağolun hocam, eksik olmayın. İzmir'de de olsak bir ayağımız Söke'de. Aracı oradan bulmak da iyi oldu. 09 olunca sigorta-kasko daha ucuza gelecek :)

Yorum bağlantısı
Utku Çay
Sadece 5 günlük bir kampanya boyunca 22.900'e satıldı. Zor da olsa araç bulabildik ve o fiyattan aldık. Şu andaki indirimliı fiyatı 25.500.

gerçekten çok iyi fiyata, iyi bir araç almışsınız, güle güle kullanın

şirkette dizellerini kullanıyorum, çok rahatlar. ama bu aracın 1.2'si, 1.5 dizel motordan daha fazla yakıyor neredeyse...

doğal olarak

1.2 benzinli 1.5 dizelden fazla yakar :)

değil mi?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
gerçekten çok iyi fiyata, iyi bir araç almışsınız, güle güle kullanın

doğal olarak

1.2 benzinli 1.5 dizelden fazla yakar :good1:

değil mi?

Teşekkürler Utku Bey. Gerçekten rakiplerine göre fiyat avantajı oldu biraz.

Doğru, 1.2'nin biraz daha fazla yakması normal aslında, zira arada 3500 lira da fiyat farkı var. :) Yeri gelmişken tüketim değerleri şöyle:

1.2lt 75hp: 4.9ş.dışı-7.6ş.içi-5.9 karışık

0-100 hızlanma 13.4 sn.

1.5dci 70hp: 4.1-5.3-4.5lt

0-100 hızlanma 15.2 sn

Hayırlı olsun, güle güle kullanın..

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Sağolun, teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Abdullah Şen

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Bu aracın Quickshift dizel versiyonunu kullanmış olan var mı?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Güle güle kullanın Abi :fotocek:

Normalde laylon sevmem ama bu yeni kasaların arka tasarımı çok hoşuma gitti...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Bu aracın Quickshift dizel versiyonunu kullanmış olan var mı?

dizellerinde quickshift yok galiba?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Güle güle kullanın Abi :D

Normalde laylon sevmem ama bu yeni kasaların arka tasarımı çok hoşuma gitti...

Sağol Onur. Arka kısmı makyajda güzel oldu gerçekten.

hayırlı olsun

Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Sağolun..

Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Çok teşekkürler..

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. :blink:

Çok teşekkür ederim..

Hayırlı olsun...

Sağol Can, eksik olma.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

off aklıma 1 nisan 2006 saat 17:30 suları geldi :blink: içine binip böyle döşemelerin kokusunu içine doyasıya çekmek...0 arabanın tadı orada işte :D güle güle kullanın allah kaza bela vermesin :D

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
off aklıma 1 nisan 2006 saat 17:30 suları geldi :D içine binip böyle döşemelerin kokusunu içine doyasıya çekmek...0 arabanın tadı orada işte :nazar: güle güle kullanın allah kaza bela vermesin :D

Sağol Emre. Gerçekten her bindiğinde anlıyorsun arabanın 0 olduğunu :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah.

Teşekkür ederim.

Bu arada araçta küllüğün üzerinde bir kapak altında konumlandırılmış bir kırmızı ve bir beyaz iki giriş yeri gördüm. Müzik sistemi zaten mp3 çalıyor ama buraya ne bağlanabilir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...