İçeriğe Yönlendir

Facebook FarmVille oyunu

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ezginler

Biz ailecek Farmville feste oynuyoruz gayet eylenceli hoş zaman geçirtiyor hele benim çocuklar hastası desem yeridir ben gerçi agır kalıyorum 15 lwl var feste paylaştıgım arkadaşlarda begendiler ve her kez oyuna zaman ayırıp keyfine varıyorlar hele bir arkadaşım 43 lwl var gayet başarılı tabi bize göre kısaca güzel oyun boş zamanlarda tavsiye ederim. :)

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum
Ohoyt level 38 oldum :) )

Hocam başırınızın sırrını bizimle paylaşır mısınız?

Villaydı, barakaydı kıl tüyle uğraşmayıp salt ek biç. Ama maksimum alanda ek biç.

Bu mudur en hızlı seviye atlama yolu? Son zamanlarda pek çok kişide bunu görür oldum.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)
Hocam başırınızın sırrını bizimle paylaşır mısınız?

Villaydı, barakaydı kıl tüyle uğraşmayıp salt ek biç. Ama maksimum alanda ek biç.

Bu mudur en hızlı seviye atlama yolu? Son zamanlarda pek çok kişide bunu görür oldum.

full en büyük tarlada ek biç yapıyorum. Kazandığım parayla al sat yapıyorum. Exp yükseltmiş oluyorum :(

Bu arada 39 oldum :p

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

Facebook'ta çiftlik çılgınlığı

65 milyon kullanıcısı olan sanal çiftçilik oyunu FarmVille’i üreten şirketin değeri 1 milyar dolara çıktı.

Facebook’ta 65 milyon kullanıcısı olan sanal çiftçilik oyunu FarmVille’i üreten şirketin değeri 1 milyar dolara çıktı.

TÜRKİYE'DE DE OYNANIYOR SOSYAL arkadaşlık sitesi Facebook’ta 65 milyon kişi tarafından oynan sanal çiftçilik oyunu “FarmVille”, üretici şirketi zengin etti. Aynı sitede oynanan “Mafia Wars” isimli oyunun da sahibi olan Zynga Inc. şirketinin şu an halka açılsa piyasa değerinin 1 milyar doları aşacağı belirtildi. Türkiye’de de milyonlarca kişi tarafından oynanan FarmVille ücretsiz. 52.5 milyonla dünyada en çok satan oyun konsolu Nintendo’yu bile 5 ay gibi kısa bir sürede geride bırakan oyunda tarla ekerek para kazanılıyor. Hasattan elde edilen para ile tarla büyütülüyor, ağaç, hayvan, dekorasyon malzemeleri ve araç gereç alınabiliyor.

5 DOLAR VER OYUN PARASI AL Ancak sitedeki bazı ürünler kazanılan deneyimler sayesinde seviye atladıkça biriken FV denilen “gerçek” paralarla alınabiliyor. Bu paraya sahip olmayanlar ise kredi kartlarıyla istedikleri ürünü alma, tarlasını deneyim kazanmadan büyütme imkanına sahip oluyorlar. 5 dolar karşılığında 25 FV doları satın alanabiliyor. Oyunda yavru hindi 7, Türk bayrağı ise 16 FV dolarına satılıyor. Zynga oyunları bu yıl 210 milyon dolar ciroya ulaştı, 2010’da şirketin cirosunun 355 milyon dolara yükseleceği belirtildi. Zynga CEO’su Mark Pincus, “Şirketi borsaya açmak gibi bir niyetimiz yok” dedi.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bilgin Uluoğlu

Tarlayı üst üste ekmeyi bilen varmı? Bir kare toprak olan yere 3-4 parça ekenler var hilesi nedir ?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Tarlayı üst üste ekmeyi bilen varmı? Bir kare toprak olan yere 3-4 parça ekenler var hilesi nedir ?

Cheat Engine adında bir programla yapılıyor ama biraz karışık, eğer banlanma riskini göze alırsanız farmvillebot.net adresinden yazılım var onu indirip kurun, SuperPlow sekmesinde altalta yüzlerce yapabiliyorsunuz :D

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

51 Olmuşken banlanma riskini alamam sanırım:)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

70'den sonra level atlanmıyor, dolayısıyla FVniz artmıyor. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben villayı aldım facebooku kapadım :)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Freddy'nin kabusu gibi bitmiyor, her gün yeni görevler, yeni koleksiyonlar geliyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Oguzhan Demirbaş

ben buna razı oldum.7 yaşında bir oğlum var.metin 2 deden oyundan dolayı bilgisayarla yatıp bilgisayarla kalkıyordu.hemde iyi bir oyun değildi.farmville oynasın belki unutur diye tavsiye ettim oyuna başladı kısa sürede metin 2 yi bıraktı.en azından vahşice şeyler yerine meyve sebzeyle uğraşıyo.bencede eğlenceli bi oyun birde kelimatör diye bi oyunu var facebook un onuda tavsiye edebilirim

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

Bende 70 oldum bıraktım. Hilesini bulmuslar, farmhelper diye bir program var kendi ekiyo, biçiyo, hayvanları-ağaçları topluyo, komşulara yardım ediyo:)

tarihinde Hakan Yava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Aynın adaş, 70 den sonra baktım sıkılmışım, bıraktım gitti, girmiyorum bile .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...