İçeriğe Yönlendir

Facebook FarmVille oyunu

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

100'e aldım 5'e sattım :)

Ama her alımda 5 xp aldım.. level yükseltmek için yapılan bir işlem bu..

Çiftçiyi çıkamayacağı şekilde çitlerin içine hapsederseniz ekme biçme işi çok kısa sürede bitiyor.

+1 denedim :(

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Level atlamaya az kaldıysa bişeyler alıyorum ama satmaya da kıyamıyorum, hiçe gidiyor :(

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Bir şey soracağım. Tarlayı 20x20 yapmak son aşama biliyorsunuz. Diğerleri 16x16 ve 18x18. 16'ya yükselmek için 25000 gayme, 18 için 50000 gayme, 20'lik için 75000 gayme lazım. Sırayla yükselirseniz toplam 150000 gayme harcıyorsunuz. Ben para biriktirip tek seferde 75000 liraya direk 20'lik alayım diyorum. Mantıklı mı? Bu arada daha çok para kazanma şansını elinizle itiyorsunuz.

Sakın kızmayın millet nelerle uğraşıyor demeyin hastalık bu Allah kurtarsın hepimizi. :)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Tek seferde en büyük tarlaya izin vermiyor Osman, ben de denedim bunu ııh :) , sırayla.

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Tek seferde en büyük tarlaya izin vermiyor Osman, ben de denedim bunu ııh :) , sırayla.

Tüüü boşa biriktirmişim paraları. Yerdim çatır çatır. :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Tüüü boşa biriktirmişim paraları. Yerdim çatır çatır. :good1:

hehehe :nazar: afiyet bal şeker olsun :p

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Ben para biriktiriyordum ya şimdi çok param var ne yapayım? Ne alayım?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Döviz yap bir kısmını, dolar bugünlerde 1,50 seviyelerini test ediyor. Tepki satışları nedeni ile ileriki birkaç günde bu yönde yatay seyredebilir. Daha sonraları için Amerikan hampetrol borsasından gelecek iyi haberler neticesinde bir kıpırdanma bekleniyor. Japon yenide gözardı edilmemesi gereken para birimlerinden. Altın bugünlerde cazibesini yitirmekle birlikte bana sorarsan en iyi yatırım araçlarından birisi...Kısa vadeli alım satıma gelmez ama yine de iyidir.... :nazar::p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tek seferde en büyük tarlaya izin vermiyor Osman, ben de denedim bunu ııh :p , sırayla.

+1 :nazar:

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez
bu arada bir tüyo

arkadaşlar seviye atlamak için saman balyalarından bol miktarda alıp sonra satıyolar...

Sakla samanı gelir zamanı atasözü onlarda da varmış demek ki... :nazar:

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Döviz yap bir kısmını, dolar bugünlerde 1,50 seviyelerini test ediyor. Tepki satışları nedeni ile ileriki birkaç günde bu yönde yatay seyredebilir. Daha sonraları için Amerikan hampetrol borsasından gelecek iyi haberler neticesinde bir kıpırdanma bekleniyor. Japon yenide gözardı edilmemesi gereken para birimlerinden. Altın bugünlerde cazibesini yitirmekle birlikte bana sorarsan en iyi yatırım araçlarından birisi...Kısa vadeli alım satıma gelmez ama yine de iyidir.... :nazar::p

Bozma havamı. Param var kardeşim kıskanma. :good1: :good1:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

İnat ettim ne tarlayı büyütüyorum, ne de motorlu taşıt alıyorum... Marifet küçük tarlayla çok para yapabilmek :nazar:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Gitti güzelim tarla telekom yasaklamış oyunu ne alakaysa. Acaba Türk aile yapısına aykırı bir oyunmu :blush:

tarihinde Ali Alp G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

bende açılıyo hala? Biberleri ektim bekliyom:)

tarihinde Hakan Yava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gitti güzelim tarla telekom yasaklamış oyunu ne alakaysa. Acaba Türk aile yapısına aykırı bir oyunmu :blush:

Amerikanın oyunudur... Türk Tarımı bitirmek istiyorlar :rolleyes:

DNS: 4.2.2.6 - 4.2.2.4

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Farmville bloklanmış. Haber şu...

Oyunu açmaya çalışan kullanıcılar karşılarında telekomünikasyon iletişim başkanlığı'nın mesajı ile karşılaştılar.

"5651 sayılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal değerlendirme sonucunda; bu internet sitesi (zynga.com) hakkında telekomünikasyon iletişim başkanlığı'nın 02/10/2009 tarih ve 421.02.02.2009-272446 nolu kararı gereğince idari tedbir uygulanmaktadır.

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Normal değil, tarlalarımız çürüyüp gidecek şimdi. İşyerinde dns olayını çözemiyoruz zaten.

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan

Ben şu an girebiliyorum, kablonette yasak yok galiba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben şu an girebiliyorum, kablonette yasak yok galiba.

O da olur zamanla :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın
Döviz yap bir kısmını, dolar bugünlerde 1,50 seviyelerini test ediyor. Tepki satışları nedeni ile ileriki birkaç günde bu yönde yatay seyredebilir. Daha sonraları için Amerikan hampetrol borsasından gelecek iyi haberler neticesinde bir kıpırdanma bekleniyor. Japon yenide gözardı edilmemesi gereken para birimlerinden. Altın bugünlerde cazibesini yitirmekle birlikte bana sorarsan en iyi yatırım araçlarından birisi...Kısa vadeli alım satıma gelmez ama yine de iyidir.... :):unknw:

Üşenmeden yazmışın ya :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...