İçeriğe Yönlendir

Ek garanti

Mehmet Varankaya

Recommended Posts

Mehmet Varankaya

connect in 2 yıl ek garanti ücreti 610 tl miş. bugün servisden sordum. sizce özellikle connect gibi bir araç için yaptırsak iyi olurmu

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Bir yıllık ek garanti için iyi bir fiyat almışsınız ,ben gecen sene ek garanti için 730 ödedim ,bu arada şunu da belirtmek istiyorum bu ek garantiye aracın bazı aksamlarında meydana gelebilecek arzıaları kapsamiyor ,mesela akünün arızalanması ,amortisörlerin patlaması gibi sorunlar.

Detaylı bilgiyi servisinizden örendikten sonra bir karar verebilirsiniz lakin ilerki zamanda motorda ,enjektörlerde ,turboda veya aracın her hangi bir yerinde oluşabilecek bir arıza için ek garantinin uzatılmasında fayda var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Varankaya

araç 90 lık 8000 km de. normal fiyatı 750 civarındaymış. yaşını doldurmadığı için fiyat biraz daha düştü. örnek veriyorum turboda, yakıt pompasında, enjektörde arıza olduğu zaman garantiden değişirmi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bence iki yıl için uygun fiyat. bir yıl içinse fazla. toplam 4 yıl olacak değl mi? Bence uygun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Varankaya

evet abi toplam 4 yıl olacak. ama yaptırmadan önce bi sorayım bakiyim neler giriyor neler girmiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...