İçeriğe Yönlendir

Blue Angel Punto yollarda

Mustafa Yiğit

Recommended Posts

Ömer Salih Yetgil

Hayırlı olsun Mustafa. Tarz meselesi aslında tartışılmaz ama ben olsam 170.000 km'de dizel bir araca girmezdim. Neden böyle bir aracı tercih ettin özel bir sebebi yoksa anlatsana.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

tşk ederim herkeşe :nazar: bigün bi kalkış org.yapalım yahu.canım çekti :good1:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Hayırlı olsun önceki arabanız çok hoşuma gidiyordu, işallah değerini bilen birine gitmiştir..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

ekmek ve köfte olayı esasında ben komik bir paraya aldım.bu paraya anca 1999-2000 fiesta alabiliyordum.arabanın tüm bakımları birmotta yapılmış.debriyaj, zincir yeni değişmiş.lastikler yeni.vize 2011 .ee niye almayayımdiğer aracı bir yazılım firmasında müd birisi aldı.40 yaşlarında.adamın hoşuna gitmiş.ama şunu söyleyim 2006 ghia focus yenilere göre 10 kalem üstün

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

düz puntoymuş. enjeksiyon yada turbonun yenilenmiş olma durumu var mı bu araçta

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ara sıra değişiklik iyidir, şirin birşey.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

bu araç italyada hala satılıyor.ismi punto classic.eski punto demek yanlış.çağlar hocam haklısın küçük şiirn bişi.parkı kolay hem araba ufak hemde city mod var :p ara hızlanmada fena değil.turbo devreye girince şahlanıyor.bugün yol bil. 4.1 lt idi.full şehir içi yakıt.hem araba 980 kg hemde daha önce benzinli kullandığım için az yaktırma taktikleri bu arabada baya işe yaradı

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Çok sevimli ve kilometresine göre çok diri bir araç. Güle güle kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Bencede ara sıra değişiklik iyidir. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Neden bilmem bu arabada acayip Tofaş havası var. :p

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

hayırlı olsun mustafa.

bu 100ps lik focusları alan satıyor sanki. bir kaç defa forumda ve çevrede de belirttim. sahibinden.com da filan da bir sürü ilan var. yahu gelen araba kaç tane ki bu kadar çok satılıyor diye. herhangi bir problem de duymadım hakkında. ayrıca bizim tolga'da var ve düşük devirde bizimkilerden de iyi bence ama bir gariplik var işte.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hayırlı olsun. Bu mavi melek işi yakıt harcaması konusunda olan bir ticari şey mi yoksa siz mi kendiniz uydurdunuz?

Araç hıristiyan mı?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serhat Çekmez
hayırlı olsun mustafa.

bu 100ps lik focusları alan satıyor sanki. bir kaç defa forumda ve çevrede de belirttim. sahibinden.com da filan da bir sürü ilan var. yahu gelen araba kaç tane ki bu kadar çok satılıyor diye. herhangi bir problem de duymadım hakkında. ayrıca bizim tolga'da var ve düşük devirde bizimkilerden de iyi bence ama bir gariplik var işte.

Bendede bu 100ps olarak belirttiğiniz araçtan var memnunum fakat satılma sebebi bana göre uygun fiyatlı aldık bu araçları ve su anda 0 aldığımız aracı 2. el olarak neredeyse kayıpsız bir şekilde satabiliyoruz. Birde bende bu araçtan önce grande punto 1.3 dizel vardı , o araçtan sonra yakıt yetişmiyor focusa bence.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Bendede bu 100ps olarak belirttiğiniz araçtan var memnunum fakat satılma sebebi bana göre uygun fiyatlı aldık bu araçları ve su anda 0 aldığımız aracı 2. el olarak neredeyse kayıpsız bir şekilde satabiliyoruz. Birde bende bu araçtan önce grande punto 1.3 dizel vardı , o araçtan sonra yakıt yetişmiyor focusa bence.

serhat sen sıfır aldın değil mi? mesajda belirttiğim gibi iş arkadaşımda var benim bundan. çok uygun fiyata aldı gerçekten. hatta onun yayları da değiştirdik ;)

ben beğeniyorum valla. özellikle dijital klima ve cruise süper özellikler. tabi konfor paketse.

Yorum bağlantısı
Serhat Çekmez
serhat sen sıfır aldın değil mi? mesajda belirttiğim gibi iş arkadaşımda var benim bundan. çok uygun fiyata aldı gerçekten. hatta onun yayları da değiştirdik :)

ben beğeniyorum valla. özellikle dijital klima ve cruise süper özellikler. tabi konfor paketse.

Bende sıfır aldım arabada tek beni yoran ve üzen yay oldu valla yüksek yüksek binecem bundan sonrada elletmem kolay kolay. Konfor paketli benim araçta sonradan 17 jant taktırdım çift egzos çıkış güzel oldu baya .

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

4,4 lt harika bir rakam özellikle de son zamlardan sonra :good1: temiz bir araca benziyor ben şahsen fiat arabalarından sadece stilo yu beğeniyorum ama onu da üretmiyorlar artık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...