İçeriğe Yönlendir

Kendi kendine gaz alıp veriyor

Hakan Yağlı

Recommended Posts

Hakan Yağlı

değerli üyeler .. benim arabam ilk çalıştırdığımda ilk 20 dakika motor kendine gelemiyor düzensiz çalışma kendi kendine gaz alıp verme istop edecek gibi olma hali hepsi aynı anda ilk 20 dakika.. sonra düzeliyo okey de.. ben artık sıkılmaya başladım.. focus kullanıyorum saat gibi çalışmasını istemem çokmu yani.. arkadaslar aynı sıkıntıyı yaşamış ve yaptırmış bir arkadasım varsa aranızda lütfen beni yönlendirsin .. tşkederim..

Yorum bağlantısı
Hakan Yağlı
(düzenlendi)

arabam lpgli ve benzin kokusuda oluyor ilk çalışma esnasında.. gaza geçtikten sonrada düzensizlik devam ediyor bi müddet sonra herşey normal ..

tarihinde Hakan Ya?l? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kompresyon testi yaptırın derim, 10-12 gibi rakamlar çıkarsa, çözüme yaklaşmış olabiliz.

Yorum bağlantısı
Hakan Yağlı

nerde yapılıyor . biraz açıklarmısınız sizce bu durum neden olabilir ..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her mekanik atölyede bulunan chaz ile yapılır, kurum var ise komresyon düşük çıkar, temizlik sonrası (carbon clean), rölanti, ara hızlanma düzelir.

Yorum bağlantısı
Hakan Yağlı
Her mekanik atölyede bulunan chaz ile yapılır, kurum var ise komresyon düşük çıkar, temizlik sonrası (carbon clean), rölanti, ara hızlanma düzelir.

çok vaktim olmuyo zaman ayıramıyorum ama en kısa zamanda yapırmaya çalışırım

Yorum bağlantısı
Önder Seçkin

selamlar evet aynı sorun lpg de bendede var sabahları devir saati düzensizlik gösteriyor devir saati dibe vuruyor sanki arama stop edecek gibi calsıyor iki sefer ustaya gittim ayar yaptı düzelmedi en son gittigimde yani bugun aracı bıraktım parca deişecek dedi bakalım ne olacak

Yorum bağlantısı
Hakan Yağlı
selamlar evet aynı sorun lpg de bendede var sabahları devir saati düzensizlik gösteriyor devir saati dibe vuruyor sanki arama stop edecek gibi calsıyor iki sefer ustaya gittim ayar yaptı düzelmedi en son gittigimde yani bugun aracı bıraktım parca deişecek dedi bakalım ne olacak

seçkin bey..beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Önder Seçkin

hemen söyleyim ne yaptıgını sormadım söylemedide ama istedigim gibi deil azaldı cok nadir yapar oldu su andada kurcalattırmak istemiyorum ama illaki soruver derseniz ustama sorar ögrenirim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Önder Seçkin

selamlar düzelmedi ne yaptılarsa olmadı lavoto marka ile deiştirecekerl bakalım yapacakmı diyorlar rezil olduk ya gel git

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Fedai Özoğlu

benim arabadan lpg li aynı sorunu aylardır yaşıyorum. bir çözüm bulamadım. tam 4 usta söktü ama bulamadı. daha fazla kurcalatsam mı onuda bilmiyorum. arabadan soğudum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
benim arabadan lpg li aynı sorunu aylardır yaşıyorum. bir çözüm bulamadım. tam 4 usta söktü ama bulamadı. daha fazla kurcalatsam mı onuda bilmiyorum. arabadan soğudum.

Focus'u kullandıkça ısındım diyeni hiç duymadım :) Herkes buz kesiyor :p Ama bu aşk vazgeçilmez... :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

her güzelin bir kusuru vardı. bence aracınızı böyle kabul edin. gaz vermesi zaten ısınınca geçiyor.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Rolanti düzen tutmadı diye 3 yıl kullandığım polo mu sattım focus aldım aynen rolanti düzensizliği devam stop etmedikçe uğraşmayın derim .Boşa masraf edersiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...