İçeriğe Yönlendir

Akvaryumum

Kaan Serter

Recommended Posts

Kaan Serter

Siyah Beyaz ve Balon Molilerden oluşan bir akvaryuma sahibim.

Yavru akvaryumumda da siyah ve beyaz molli yavrularım var. Umarım beğenirsiniz:)

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Çok güzeller maşallah. İçinde sarı beyaz prenses demasoni ve iceman'lerin olduğu 200 litrelik akvaryumda bende var.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah nazar değmesin su seviyesi düşmüş biraz zamanında bende çok uğraşmıştım.Depremde 20-25 balığım birden akvaryum çalkalanınca acılmış ve susuz kalıp öldüler ondan sonra bir daha bıraktım bu işleri.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

güzel bi hobi gerçekten de, bende azda olsa balıklarla uğraşmayı seviyorum , 5 tane sarı pirenses 2 tane ahli ve 1 tane yunus cikletim var benimde :nazar:

Yorum bağlantısı
Kaan Serter
Çok güzeller maşallah. İçinde sarı beyaz prenses demasoni ve iceman'lerin olduğu 200 litrelik akvaryumda bende var.

Teşekkür ederim Osman Bey. Yaşam tarzı sebebi ile besleyebildiğim tek hayvan. Buna da şükür :nazar:

Maşallah nazar değmesin su seviyesi düşmüş biraz zamanında bende çok uğraşmıştım.Depremde 20-25 balığım birden akvaryum çalkalanınca acılmış ve susuz kalıp öldüler ondan sonra bir daha bıraktım bu işleri.

Teşekkür ederim Adnan Bey.Balıklarınız için üzüldüm.

güzel bi hobi gerçekten de, bende azda olsa balıklarla uğraşmayı seviyorum , 5 tane sarı pirenses 2 tane ahli ve 1 tane yunus cikletim var benimde :nazar:

Ne güzel Ali Bey.

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

merhaba

benimde akvaryumlrım var cok güzel bir hobi tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
:nazar: Akvaryum hobisi apayrı birşeydir.Yaklaşık 6 senedir Afrika ve Amerikan cichlisds' leri beslemekte ve yavru alıp besleyebileceğine inandığım kişilere vermekteyim.
Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

Akvaryumunuz çok güzel Bendede 2 plati 4 lepistes 1 köpek balığı 4 japon 1 ay kuyruk 2 çöpcü var

onları verip neon almayı düşünüyorum sürü 25- 30 tane kadar

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kendimi bildim bileli akvaryum hobim var, cikletlerden nefret ederim. Yaşasın köpekbalığı.... :good1:

Sizin akvaryum güzelmiş ama suyu eksik...:nazar:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Köpekbalıklarınız; pengasus mu yoksa, challenger mi?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tamer bey, tam olarak bilemiyorum ama sanırım pengasus, siyah olanlardan...7 yaşında bir çift vardı, küçük oğlum botunu akvaryumun içine atmış biri hemen öldü, diğeri birkaç gün sonra...Şimdi 3 pengasus 3 japon var.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Tamer bey, tam olarak bilemiyorum ama sanırım pengasus, siyah olanlardan...7 yaşında bir çift vardı, küçük oğlum botunu akvaryumun içine atmış biri hemen öldü, diğeri birkaç gün sonra...Şimdi 3 pengasus 3 japon var.

bot mu :):) abi hayvanları koruma derneği duymasın alırlar balıkları sonra :nazar::good1::flowers:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
bot mu :):) abi hayvanları koruma derneği duymasın alırlar balıkları sonra :nazar::good1::flowers:

Alicim, o kapağı açıp içine botunu atabilen 3 yaşındaki çocuk yarın benim arabaya neler yapar sen düşün... :unknw:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Alicim, o kapağı açıp içine botunu atabilen 3 yaşındaki çocuk yarın benim arabaya neler yapar sen düşün... :good1:

allah yardımcın olsun abi :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

güzel akvaryum fakat ben yıllardır chiclid besliyorum,gayet memnunum :nazar: tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Maşallah, bunlar çok hassas balıklar bildiğim kadarıyla?

Bende, yaygın tüm tatlısu balıklarını beslemiş birisi olarak yunusları çok severim :nazar:

Uğraşamadığım için 30cm'lik ufak bi tankda bakıyorum...

Yorum bağlantısı
Kaan Serter
merhaba

benimde akvaryumlrım var cok güzel bir hobi tebrik ederim.

Teşekkür ederim Serkan Bey.

:D Akvaryum hobisi apayrı birşeydir.Yaklaşık 6 senedir Afrika ve Amerikan cichlisds' leri beslemekte ve yavru alıp besleyebileceğine inandığım kişilere vermekteyim.

Ne güzel Tamer Bey. İyi hobiler :) Bende ileride sizin yavrulardan alırım belki.

Akvaryumunuz çok güzel Bendede 2 plati 4 lepistes 1 köpek balığı 4 japon 1 ay kuyruk 2 çöpcü var

onları verip neon almayı düşünüyorum sürü 25- 30 tane kadar

Süpermiş Ulaş Bey.

Kendimi bildim bileli akvaryum hobim var, cikletlerden nefret ederim. Yaşasın köpekbalığı.... :good1:

Sizin akvaryum güzelmiş ama suyu eksik...:p

evet suyunu çekimden sonra ilave ettim.

güzel akvaryum fakat ben yıllardır chiclid besliyorum,gayet memnunum :) tavsiye ederim

İleride neden olmasın.

Maşallah, bunlar çok hassas balıklar bildiğim kadarıyla?

Bende, yaygın tüm tatlısu balıklarını beslemiş birisi olarak yunusları çok severim :)

Uğraşamadığım için 30cm'lik ufak bi tankda bakıyorum...

Evet Ersin bey biraz hassaslar.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Yakında o siyah ve beyaz moliler karışıp , dalmaçyalı molilerinizde olacak :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hocam çok güzel. bendede bir ara merak vardı bıraktım şimdi bir muhabbet kuşumuz var.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Akvaryumunuz ve balıklarınız çok güzelmiş.

Birkeresinde fanusta japon beslemiştim. Ve ogün karar verdim Honda almaya :D

Ama ben beslemek için Sivas kangalı tercih ederim. Balık falan bana göre değil...

Yorum bağlantısı
Kaan Serter
Yakında o siyah ve beyaz moliler karışıp , dalmaçyalı molilerinizde olacak :)

:) :) Maşallah deriz bizde :D

hocam çok güzel. bendede bir ara merak vardı bıraktım şimdi bir muhabbet kuşumuz var.

O da çok güzel Lokman Bey. Öğrencilik yıllarımda bende de 50 kadar vardı. Üretimi çok heyecan verici.

deşarj olmak için çok güzel bir hobi.

Kesinlikle

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Çok zevkli ve dinlendirici bir uğraş.

Arda 4 yaşına kadar akvaryumlarımız oldu. Taaaki; Arda, akvaryumdaki balıkları yakalayıp kucağına bastırıp sevene kadar.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

benimde akvaryumum 150cm ve 600-650 lt su kapasitesi var. şuanda sadece frontaza balığı beslemekteyim

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

İstanbul içerisinde chiclid besleyen arkadaşlar ile balık takası yapabiliriz elimde hem fazla olanlar var hemde takas yapabileceğim balıklar,hem hediye edebileceklerimde mevut

düşünen arkadaşlar ile irtibata geçebiliriz,birde elimde bir adet akvaryum var hobiye başlamayı düşünen arkadaşlara destek olabilirim :blink:

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
İstanbul içerisinde chiclid besleyen arkadaşlar ile balık takası yapabiliriz elimde hem fazla olanlar var hemde takas yapabileceğim balıklar,hem hediye edebileceklerimde mevut

düşünen arkadaşlar ile irtibata geçebiliriz,birde elimde bir adet akvaryum var hobiye başlamayı düşünen arkadaşlara destek olabilirim :angry:

chiclid in hangi türünü besliyorsunuz fatih bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...