İçeriğe Yönlendir

Inca modem

Mehmet Acar

Recommended Posts

Mehmet Acar

Dostlarım; ttnet aboneliği ile beraber gelen airties modem 1 yıl kadar sonra bozulur gibi oldu. saat başı kapatıp açmak zorunda kalıyordum bağlanabilmek için. Onu servise gönderdim o arada da arkadaşta boşta duran hiç kullanılmamış inca modemi aldım geçici olarak.

Sonradan ttnet kaynaklı olduğunu anladığım ara ara internet kesilmelerini belki düzeltir umudu ile incatech den sürücü indirerek güncelleme yaptım. Artık modeme de bağlanamıyorum, modem açılıyor, ancak wireless ı açmıyor, kablo ile de bağlanamıyorum, kısaca router görevini görmüyor şu an modem.

Yüklediğim sürücü yanlış değil eminim. Ancak ilginç bir durum var, indirdiğim sürücü dosyasının için de sadece bir tane xml var 65K lık. binary herhangi bir kod görünmüyor. Inca nın servisini bulamadım, web sitesi de bir garip zaten, resetlemeyi denedim modemi, sorun çözülmedi.

Var mı bir fikri olan.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Sürücü derken kendi bilgisayarına mı yükledin? Yoksa modemin firemwaresini mi güncelledin ? Buna göre birşeyler yaptırabilirim sana.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

modeme reset atın, muhtemelen ip dağıtmıyor şu an...

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
Sürücü derken kendi bilgisayarına mı yükledin? Yoksa modemin firemwaresini mi güncelledin ? Buna göre birşeyler yaptırabilirim sana.

yanlış yazmışım firmware olacaktı.

reset olayını da denedim işe yaramadı.

inca nın sitesine 1 sayfa metin yazdım post tuşuna bastım hata verdi :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

internet tarayıcınız ile modeme bağlanabiliyormusunuz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
internet tarayıcınız ile modeme bağlanabiliyormusunuz..

hayır bağlanamıyorum. zaten ip vermiyor modem takılıp kalıyor öylece. kablosuz sinyali zaten vermiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...