İçeriğe Yönlendir

Yorumsuz

Nurullah Demir

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Bir zamanlar denk gelmiştim basit bi rotring(yalış yazmış olabilirim) kalem sanırım aynı ilandan bahsediyoruz. Bununla öss ye giren 3 kişi şurayı burayı kazandı. Bir tanesi de lgs'de derece yaptı dedem hacıdan vs. gibi saçma bir açıklaması vardı. Tamamen mantıksız bir il

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nurullah Demir
(düzenlendi)

dünkü hata için özürdilerim.. tam düzeltmeye fırsatım olmadan saolsun neti paylastığım komsu modemi kapatmış.. düzeltiyorum: İlan No: #13370778

ugura.jpg

Açıklama

Resimdeki kalem tam 4 üniversite adayı öğrencinin başarı anahtarı olmuştur;

2`Si ODTÜ!

1`i ANKARA Üniversitesi!

1i Ege Üniversitesi!

Olmak üzere tam 4 öğrenciyi başarıya götürmüştür.Bu kalem dedem ile birlikte hacıya gidip gelmiştir dedem bunu benim sınavda başarlı olmam için bana hediye etmiş ve hacıya gidip gelirken kutsal topraklarda yanında bulundurmuştur. Geçen yılki sınavın ardından kalemi, sınavı kazanan kardeşimden geri alıp uğurunu paylaşmaya karar verdiğimden ötürü şuanda satılıktır!

*Değerinde kesinlikle pazarlık payı yoktur

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güncelleme! : Evet arkadaşlar bu sene kaleme çok talep geldi fakat arkadaşımın öz kardeşinin sbsye gireceğini duydum ve son ana kadar kimseyle tam olarak anlaşamadığım için kalemi onun kullanmasına izin verdim ve çocuk İzmir'in en köklü liselerinden Atatürk Anadolu Lisesini kazandı!

**** Kalem sadece üniversite değil lise de KAZANDIRIYOR!****

GELECEK YIL İÇİN TEKRAR SATIŞTADIR! Fiyat 800 Tl'ye yükseltilmiştir (Yüksek taleplerden ötürü)

tarihinde Nurullah Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Bende Paşa dedemin Almanya'nın YersenKırşen eyaletinden getirdiği uğurlu çeşme contası var.Bu contanın takılı olduğu çeşmeden su içenlerin her istedikleri oldu, evi olmayan villa, arabası olmayan Mustang sahibi oldu.Denemesi Bedava !!!

Dediğim gibi YersenKırşen....

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

YersenKırşen hee :nazar: süpermiş.. paylaşımın için saol

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...