İçeriğe Yönlendir

Ford'un Bitmeyen Kampanyaları

Guest Bahad?r

Recommended Posts

Orhan Zengin
Bizim devlet tersine robin hood. Fakirden alıp zengine veriyor.

işte budur.Devletimiz malesef her zaman bunu yapıyor.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

ÖTV indiriminden önce C-Max'in fiyatı 43 bin civarıydı, 41- 42'ye bırakıyorlardı, nisan ayı gibi. ÖTV indirimi oldu 46 dediler biz 44'e aldık. ÖTV'den önce paramız olsaydı, 3000 TL k

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu

ötv öncesi 1.6 5k 115 hp focus trend------ 35000tl idi

ilk ötv de babam 30000 tl ye aldı ---- 2. ötv de ben 31500tl aldım. aynı aracı

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu

Teknelerin, Yatlarında ÖTV sini sıfırlamışlardı. Ne kadar yat satıldı acaba çok merak ettim. Çok kişi vardı galiba ÖTV düşşede Yat alsak diyen :D

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

arz-talep

bu hep boyleydi boyle olmaya devam edecek... ÖTV indi, olan "millet aç, açıkta" söylemine oldu... :) Bundan 6 ay önce 160-170 Lira/baş olan küçükbaş hayvan fiyatları 400 TL/baş a kadar çıktı... devlet vergimi koydu yooo dağdaki ota zam mı geldi yooo eee ne oldu? Hayvan kalmadı, kurban yaklaştı, yıllardır yavaşlayan üretim kendini gösterdi, 1 sürüye sadece 2 kasap değil 10 kasap 10 tüccar müşteri oldu...

Kusura bakmayın ama bu sitede hiçkimse fiyatına razı müşterisi hazır 100 aracı varken, yok ben bunları biraz daha ucuza satayım demez :) Alan razı, satan razı... Aldıktan 6 ay sonra vah tüh demek anlamsız, "zorlamı sattık kardeşim" derler adama...

Dipnot; İhtyaç gaza geldikçe ortaya çıkan birşey değildir, her koşulda ihtiyaç ihtiyaçtır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...