İçeriğe Yönlendir

10 Beyaz Titanium

Semih Özkan

Recommended Posts

Semih Özkan
(düzenlendi)

Sattığım 05 model beyaz TDCi focusumdan sonra yine dayanamayıp soluğu beyaz benzinli titanium da aldık :) Bu sefer titanium olsun diye yakıttan biraz feragat ediyoruz ama şimdilik değiyor diye düşünüyorum :flowers:

tarihinde Semih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih Özkan

Sanıyorum yanlış bölüme açtım kusurabakmayın moderatörlerden arabam bölümüne taşınmasını rica ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Semih Özkan

Teşekkür ederim hepinize. Sefa bey maalesef yaşadığım şehirde kaliteli markaların cam filmini yapan bir uygulama merkezi yok.. İlk İstanbul seyahatimde ziebart da yaptırmayı düşünüyorum kaput koruma filmi ile beraber...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Allah kaza bela vermesin.Maşallah

Ne kadar mal oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Semih Özkan

Ömer bey teşekkür ederim... Ağustos sonunda 35.500 e aldık...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Güzel seçim yapmışsınız . Beyaz focusa gerçekten yakışıyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :unsure2:

Başlıktaki 10 nedir acaba? Filo araç mı aldınız?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

güle güle kullanın.yakıt konusnda kullancaksanız Lpg takmanızı önririrm

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
:nazar: Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.Beyaz renk Titaniumlara çok yakışıyor.Bu sıralar çokca Focus ve Yeni Fiesta görmeye başladım.
Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim...

Yorum bağlantısı
Kaan Serter
Teşekkür ederim hepinize. Sefa bey maalesef yaşadığım şehirde kaliteli markaların cam filmini yapan bir uygulama merkezi yok.. İlk İstanbul seyahatimde ziebart da yaptırmayı düşünüyorum kaput koruma filmi ile beraber...

Hayırlı olsun Semih Bey. :nazar: Sizide Titaniumcular arasında görmek çok hoş.

Bende Ziebart Kaput ve Boya Koruma öneririm.Tecrübe ile sabit.

Yorum bağlantısı
Semih Özkan

Teşekkür ederim tekrardan... Showroomda çeşitli renkler vardı ama beyaz yine gözüme çok hoş gözüktü... Eski aracım da beyaz idi ama (inci) aracı bu kadar göstermiyordu .. Bu araç buz beyazı diye geçiyor ve renk bariz olarak daha canlı ve parlak... Bu arada yukarıda 10 ne anlama geliyor demiş bir arkadaş model yılını öyle yazdım profil bilgilerinde de öyle geçiyor diye sadece tırnak atmayı unutmuşum hemen düzeltiyorum..

Yakıttan aslında biraz muzdaribim şu an 10.9 lt / 100 km yakıtı var.. Ancak sürekli kısa mesafe git gel 5-10 km arası ve tamamı şehir içi.. Sanıyorum bi 5000 km 'den sonra düşüşe geçicektir..

Keyifli ve aktif forumlar.

Yorum bağlantısı
Kaan Serter
Teşekkür ederim tekrardan... Showroomda çeşitli renkler vardı ama beyaz yine gözüme çok hoş gözüktü... Eski aracım da beyaz idi ama (inci) aracı bu kadar göstermiyordu .. Bu araç buz beyazı diye geçiyor ve renk bariz olarak daha canlı ve parlak... Bu arada yukarıda 10 ne anlama geliyor demiş bir arkadaş model yılını öyle yazdım profil bilgilerinde de öyle geçiyor diye sadece tırnak atmayı unutmuşum hemen düzeltiyorum..

Yakıttan aslında biraz muzdaribim şu an 10.9 lt / 100 km yakıtı var.. Ancak sürekli kısa mesafe git gel 5-10 km arası ve tamamı şehir içi.. Sanıyorum bi 5000 km 'den sonra düşüşe geçicektir..

Keyifli ve aktif forumlar.

Semih Bey bende 6 ay önce aldım aynı araçtan ve 11-12 lt yakıyordu.

Şimdi ise 9000 Km civarına geldim 8,5-9 lt civarına geriledi yakıtım.

İnanın benzinin keyfini ileride daha iyi çıkartacaksınız.

Yorum bağlantısı
Semih Özkan

Çok teşekkürler Kaan Bey.. Biraz olsun içim rahatladı :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın :rolleyes:

Sanırım Çanakkale merkezde değilsiniz? Çünkü bildiğim kadarı ile iyi kötü aksesuarcılar vs. var. Filmde kalite konusuna gelince; Alın internetten bir top 3M film götürün adamlara çekerler. Bukadar büyütecek birşey değil. Fusionun filmlerini ve hondanın çoğunu kendim çektim.

LPG konusunu araştırın, Garantiyi hangi kapsamlarda etkiler-etkilemez. Ondan sonra Taktırın, Arabanızın tadına daha iyi varırsınız ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...