İçeriğe Yönlendir

Focus 1 sağ ayna

Samet Arslan

Recommended Posts

Samet Arslan

selamlar herkese , yaklaşık 1 saat önce ufa bi kaza atlattım çiğli organizede eski havaalanı caddesndeki ata sanayi kavşağnda 2 liseli genç şalaşırken arabnn önüne atladı sola kaçmama rağmen aynayı dağıttım çocuklar yalvar yakar ettiler polis çağırmadık rapor tutmadık sadece tlf numarası ve kimlğini aldım ayna motorunu daha sonra kontrol ettim sadece ayna camı dağıldı acaba bu konuda fiyatı nedir yada hangi çeşit nasıl bir uygulama yapılır bu konuda fikir verebilcek abimiz kardeşimiz varsa bilgilendirmesini rica ediyorum . Verilmiş sadakamız varmış dedim sola kaçamasam belki başka yerlerde uğraşıoduk şuan neyse cana bişi olmadı dielim şükredelim şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
(düzenlendi)

geçmiş olsun Allah korusun daha üzücü şeylerle karşılaşabilirdiniz.çok büyültülecek birşey değil cam.sadece camı 14tl gibi fir fiyat olarak gördüm nette ama şimdi baktım tekrar bulamadım.fakat şöyle bir adres var.

adres

buradaki sadece cammı yoksa kapakla birliktemi anlamadım.sadece cam diyor kapağın resmide var.yedek parçacılarda sadece camda satılabilir.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Samet Arslan

teşekkürler , bende inceledim şimdi o fiyatlardaysa sorun yok ya ilk başta motoru dağıtıtm sandim asıl o korkuttu birazda neyse cam halledilir o zaman tekrar saolasın iyi günler

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
teşekkürler , bende inceledim şimdi o fiyatlardaysa sorun yok ya ilk başta motoru dağıtıtm sandim asıl o korkuttu birazda neyse cam halledilir o zaman tekrar saolasın iyi günler

önemli değil geçmiş olsun tekrar.

Yorum bağlantısı
Serdar Arbaş
(düzenlendi)

Benim de sol dikiz aynası kırıktı arabamı aldığımda, ford yedek parça satan bir yerden 15 liraya aldım. Isıtmalı olanı bu fiyataydı.

Isıtmalı değilse oto cam işi yapan bir yerde sadece ayna 5 liraya satılıyordu.

tarihinde Serdar Arba? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Benim de sol dikiz aynası kırıktı arabamı aldığımda, ford yedek parça satan bir yerden 15 liraya aldım. Isıtmalı olanı bu fiyataydı.

Isıtmalı değilse oto cam işi yapan bir yerde sadece ayna 5 liraya satılıyordu.

aynaların ısıtmalı olup olmadığını nasıl anlarız.bende 2000 ghia var acaba ısıtmalımıdır?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun...

aynaların ısıtmalı olup olmadığını nasıl anlarız.bende 2000 ghia var acaba ısıtmalımıdır?

Evet ısıtmalı..Arka cam rezistansını çalıştırdığınızda devreye girer..

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Geçmiş olsun...

Evet ısıtmalı..Arka cam rezistansını çalıştırdığınızda devreye girer..

hım rezistan ile devreye giriyor demek ki.anladım.teşekkürler bilgi için.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
hım rezistan ile devreye giriyor demek ki.anladım.teşekkürler bilgi için.

Rica ederim

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Zühtü Kaya
selamlar herkese , yaklaşık 1 saat önce ufa bi kaza atlattım çiğli organizede eski havaalanı caddesndeki ata sanayi kavşağnda 2 liseli genç şalaşırken arabnn önüne atladı sola kaçmama rağmen aynayı dağıttım çocuklar yalvar yakar ettiler polis çağırmadık rapor tutmadık sadece tlf numarası ve kimlğini aldım ayna motorunu daha sonra kontrol ettim sadece ayna camı dağıldı acaba bu konuda fiyatı nedir yada hangi çeşit nasıl bir uygulama yapılır bu konuda fikir verebilcek abimiz kardeşimiz varsa bilgilendirmesini rica ediyorum . Verilmiş sadakamız varmış dedim sola kaçamasam belki başka yerlerde uğraşıoduk şuan neyse cana bişi olmadı dielim şükredelim şimdiden teşekkürler

kardeş geçmiş olsun.kardeşim aynayı toptan dağıtmıştı yan sanayiden aldı cillop gibi oldu yanlış hatılamıyorsam 100 lira faln tutmuştu.bu arada benim de bir sorum olacak ben arka cam rezistansını nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum.Hangi düğme bu işi yapar yardım edersen sevinirim.2000 FOCUS GHİA

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
kardeş geçmiş olsun.kardeşim aynayı toptan dağıtmıştı yan sanayiden aldı cillop gibi oldu yanlış hatılamıyorsam 100 lira faln tutmuştu.bu arada benim de bir sorum olacak ben arka cam rezistansını nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum.Hangi düğme bu işi yapar yardım edersen sevinirim.2000 FOCUS GHİA

klima dügmesinin hemen yanındaki dügme ona basarsanız arka camlar buglandıgı zaman açıldıgını göreceksiniz,üzerinde sarı bi ışık vardır...

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Arka cam resistansını çalıştırdığınızda, aynaya elinizle dokunduğunuzda sıcaklığı hissetmelisiniz.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bendeki focus 2000 model amb. acaba sadece aynaları ısıtmalı aynalardan alsak bizimkilerinde ısıtmalı aynası olurmu.yani tesisat filan gerekirmi rezistansa basınca aynalarıda ısıtmak için.kar yağdığında gerçekten faydalı bi özellik olduğunu farkettim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Onaran
Bendeki focus 2000 model amb. acaba sadece aynaları ısıtmalı aynalardan alsak bizimkilerinde ısıtmalı aynası olurmu.yani tesisat filan gerekirmi rezistansa basınca aynalarıda ısıtmak için.kar yağdığında gerçekten faydalı bi özellik olduğunu farkettim.

Doğrudan olmaz.Tesisat çekilmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...