İçeriğe Yönlendir

Haftasonu "Çanakkale"deyim..

Nuri Başer

Recommended Posts

Nuri Başer

Selamlar..

Yarın sabah nasip olursa 2 gün sürecek bir Çanakkale gezisine çıkıyoruz.. IPA (International Police Association) nın düzenlediği güzel bir organizasyon.. daha önce gittiğim halde yine aynı heyecan var içimde.. her Türk'ün gezip görüp havasını soluması gereken özel bir yer..

Fotolar dönünce.. :bravo:

canakkale_bayram_namazi.jpg

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

Hocam bende birkaç yıl önce gitmiştim,muhteşem bir yer. Anıtkabir'den sonra en çok gidilmesi gereken yer diye düşünüyorum.. iyi yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Hocam bende birkaç yıl önce gitmiştim,muhteşem bir yer. Anıtkabir'den sonra en çok gidilmesi gereken yer diye düşünüyorum.. iyi yolculuklar.

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nuri kaç yıldır memursun... Kaç yıldır ipa'dasın.. ?

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Nuri kaç yıldır memursun... Kaç yıldır ipa'dasın.. ?

Hayırdır abi? :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önceden tanışıyormuyuz diye ya.. :bravo:

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
(düzenlendi)

Ben de 2-3 kez Çanakkale'yi gezme fırsatım oldu. Gerçekten Türkiye'den heryer bir yana Çanakkale bir yana. Orada bulunmanın manevi sakin ve huzurlu havası bile insanı etkilemeye yetiyor. Ama bence sadece her Türk değil, ülkemizdeki diğer etnik kökene sahip kardeşlerimizin de gezmesi gereken bir yer.

tarihinde Bedri Baki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Önceden tanışıyormuyuz diye ya.. :bravo:

abi biyerden gözün ısırdı galiba.. :D

IPA 2 sene falan oldu.. memuriyete gelince daha 7.2 :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abi biyerden gözün ısırdı galiba.. :bravo:

IPA 2 sene falan oldu.. memuriyete gelince daha 7.2 :D

Şaka bir yana... Çok yakın bir dostum.. Almanya IPA başkanı ile çok yakın dost idi.. Bir çok etkinliğine katılmıştı... Onunla tanışma ihtimaliniz var mı diye sormuştum...

Ama galiba tanışmazsınız.. onun sicili 190 bin galiba yada daha düşük.. 2-3 yıldır da etkinliklere katılmıyor...

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Şaka bir yana... Çok yakın bir dostum.. Almanya IPA başkanı ile çok yakın dost idi.. Bir çok etkniliğine katılmıştı... Onunla tanışma ihtimaliniz var mı diye sormuştum...

Ama galiba tanışmazsınız.. onun sicili 190 bin galiba yada daha düşük.. 2-3 yıldır da etkinliklere katılmıyor...

hmm.. anladım abi.. 2-3 yıldır katılmıyorsa etkinliklerde tanışma ihtimalimiz yok.. başka biyerlerden belki..

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Bizim çocuklarda görmeyi çok istiyor, bir gün mutlaka Çanakkale'de olacağız.

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Benim için de tez vakitte gezilecek/görülecekler listesinin başında yer alıyor Çanakkale. İlk fırsatta inşallah.

Yorum bağlantısı
Guest Aydan Tambay

Her Türk ün görmesi gereken olan yerler. Kısmet olursa, gelecek yıl ailemle brlikte gideceğim.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

2 kez gittim, fırsat olursa yine giderim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...