İçeriğe Yönlendir

Yeni bir dolandırıcılık şekli.

İlker Kadılar

Recommended Posts

Bahtiyar Aydoğdu

önceleri msn'leri kırıp kontor istiyorlardı,şimdi gerçege taşımışlar gerçekten dikkatli olmak lazım...

Yorum bağlantısı

Bana ramazanda gelmişti böyle bir mesaj, işin ilginç tarafı mesajdan önce pepsiye şifre yollamıştım. Normal turkcell numarası olmasından şüphelendim. Aradım gayet rahat ve profesyonel olmuşlar. Beyfendi 6 adet 250 kontör alıp numarasını bana gönderiyosunuz ben sizin adınıza iş bankasına hesap açıcam yarın sabah 9 da iş bankasından paranızı alabilirsiniz şeklinde bi konuşma geçti. Bende söylediğim şu an dağ başındayım kontör satan yer yok şansınıza küsün dediğimde ise, çark etti. İşte size şu kadar zaman verelim, kontörleri alınca yeniden arayın şeklinde konuştu ama ben aramadım. Hakkında emniyete suç duyurusunda bulundum. Numara ve hat sahibinin ismini bilinmeyen numaralardan öğrendim. Sonra ne oldu bilmiyorum. O kadar alışmışlar ki herhangi bir insanın bu tuzağa düşmesi gayet normal.

Yorum bağlantısı
Guest Erkan Sa?lam

çok yakın arkadaşımın babası tam 5000 lira dolandırıldı. savcılıktan arıyoruz pkk lılar hattınızı kopyalamaışlar muhabbeti ile. adamı resmen hipnoz etmişler. kontörleri almış, bir odaya kendini kilitlemiş kazıyıp kazıyıp göndermiş. odaya zorla girdiğimizde bir tomar kazınmış kontörle karşılaştık. üstelik bu kişi emekli bir devlet memuru. dikkatli olmak gerek.

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin

bir pazar sabahı Amaç'ı da aramışlardı önce bir dk kadar afalladık sonra uyandık işi..... yaklaşık iki senedir var bu olaylar...hala duymayan varsa uyarmak lazım acil ...yazıktır

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Polisim diye arayana savcıyım demek lazım :)

çok iyiydi bravo.... :):bravo:

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Az önce bana da bir mesaj geldi ama neyin nesidir bilmiyorum. 755 88 88 diye bir numara. Uçak biletinizi daha almadınız mı, ücretsiz arayın bilmem ne bişeyler diyordu. Kontör kazanın gibi bişeyler yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Alper Yilmaz

polisiz diyolar anons filan dinletip ergenekondan aranıyosun bıze su kadar kontör gönder adını listeden silelim diyolarmış bunu yapanlarda var...onun yuzunden faturalıya devam her yöne sınırsıza dert yok tasa yok:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...