İçeriğe Yönlendir

Aracımı park halindeki araca sürttüm

Okay Çetinkaya

Recommended Posts

Okay Çetinkaya

slm herkese,bugün dar sokakta park halinde duran bir araca sürttüm sonra servise gittim pastayla gitti ama izi kaldı sıfır araç olunca tabii canı sıkılıyo insanın auto-king falan yaptırayım mı kalsın mı?şimdiden tşk cevaplar için

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Resim olsa iyi olurdu. Resimsiz yorum yapayım, eğer boyada problem yoksa sadece çizikse bırakın öyle kalsın..

Yorum bağlantısı
Talip İnal

Servise gitmeden önce Auto King'e gitseydiniz keşke. Yine de gidip görüşmenizi tavsiye ederim. Kalan izi, kapsam dahilinde giderebilirlerse, yaptırısınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sürttüğünüz araçta hasar var mı ?

Sizin aracında fotoğraflarını görseydik bari.. Ne diyebiliriz ki görmeden hocam..

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya
(düzenlendi)

tşk bende öyle kalsın diyorum zaten çok yakından bakınca belli oluyo,ayrıca auto-king burda yok ankraya gittiğimde bi baktırırım belki saolun cevaplar için valla onda fazla bişey yoktu boyasını aldım biraz heralde ,bir de dikizine dokundum galiba ilerde durdum gittim bakındım etrafta kimse yoktu acelem vardı ,napabiliridim

tarihinde Okay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bazıları not bırakıyor. genelde bırakmıyorlar. azman biri gelebilir "notu sen mi bıraktın abey" diye.

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

bence yaptığınız doğru değil keşke telefonunuzu bıraksaydınız. o insan aracı ne olursa olsun, aracını sizin kadar önemseyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bence yaptığınız doğru değil keşke telefonunuzu bıraksaydınız. o insan aracı ne olursa olsun, aracını sizin kadar önemseyor olabilir.

O boyasını aldığınız yer için adam belki kaskosunu bozduracak.. Oysa ki bir not bıraksaydınız trafik sigortanızdan ödenir adamın arabası yapılırdı... Belki de aynası da kırıldı...

Bir ayna nerden baksanız 300-400 liradır...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
O boyasını aldığınız yer için adam belki kaskosunu bozduracak.. Oysa ki bir not bıraksaydınız trafik sigortanızdan ödenir adamın arabası yapılırdı... Belki de aynası da kırıldı...

Bir ayna nerden baksanız 300-400 liradır...

+ kaskosu olmayabilir de

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...