İçeriğe Yönlendir

Oz Superturısmo GT mi? Oz Ultraleggera mı ?

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar muhtemelen jant lastik takımlarım satılıyor, bende aşağıdaki iki model arasında kaldım fiyat olarak 1.400 tl civarında ama superturısmo gt 150 tl daha ucuz.Sizce hangisi?

Oz Ultraleggera

ozultraleggeraracesilve.jpg

Oz Superturısmo gt

ozsupertgt.jpg

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Ramazan Bey, şu anki jantlarınız Superturısmo Gt' ye daha çok benzediğinden, Ultraleggera size değişiklik hissini gaha fazla verecektir.

Ama kendi fikrim, Superturısmo Gt Fiesta' yı daha derli toplu göstereceği yönünde.

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Supertursimo OZ'un en beğendiğim jantı. Tabii zevkler tartışılır.

Gerekçe lazımsa:

1. Orijinal janta daha çok benziyor.

2. Bana tasarım itibariyle daha sağlam görünüyor.

3. Yine görsel olarak daha dengeli bir havası var.

4. Hem güzel hem daha ucuz...!

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Cem Bey'e aynen katılıyorum. Ultraleggera'nın delikleri daha büyük, bu da kampana olan arka frenlerinizin sırıtması demek olur, bence çirkin durur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

araç koyu olsa beyaz superturismo sanırım wrc diye geçiyor :)

superturismo_wrc.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Direk superturismo Ramazan kardeş, bu arada st koltukları bırakıp janta döndün galiba, eğer tercih yapacak olsam ben koltukları alırdım ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Superturismo GT al bencede. Daha önceden Foruma Üye olan bir arkadaş vardı St yapmıştı senin gibi arabayı. Superturismoyu taktı sonra, 10 numara durmuştu. Daha derli toplu duruyor araç...

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

kendi zevkime göre Oz Superturısmo gt eskiden beri beğenirim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Arkadaşlar Alleggeritayı ben pek beğenmedim, anlaşılan oz superturismo daha fazla ağırlıkta.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Bence gt. Tanesi mi 1400 tl. :good1:

tarihinde Evren Erak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar jantları aldım Oz superturismo gt . Yarın veya pazartesi teslim alacağım,resimlerini eklerim, ancak kısmetse kış bitimine takarım malum aracta şu an kışlıklar takılı.Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Evren bey ultraleggeranın takımı 1.400 tl :good1:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Hayırlı olsun abi, Titanyum jantları bence çok yakışıyordu ama bunlar da çok güzel olacaklar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Hayırlı olsun abi, Titanyum jantları bence çok yakışıyordu ama bunlar da çok güzel olacaklar diye düşünüyorum.

Eyvallah kardeşim, evet bunlarda güzel olcak.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Bu arada, Bu aldıklarından da sıkıldığında bana haber ver :D Srıf bu jantlar için Hondayı yatırırım kapının önünde Fusiona binerim tekrardan.

Ofset kaç bu arada ?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

E bizede hayırlı olsun güle güle kullanın demek kaldı :D

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Ramazan aksesuarları mondeo alıcak senin arabanın az kaldı:p

Yok okadar değil :p kullandığım parçaları değerlendirip bişeyler yapıyorum, Gerçekçi olmak gerekirse mod listesinde açıkladıklarımın hepsi (değerlendirdiğim parçaları düşersek) 3000 tl civarında tuttu.Sonuçta ortaya 4 kapılı orjinal spor bi araba çıktı ve zevkle doya doya biniyorum.Allah herkesin gönlüne göre versin tabi bu iş biraz imkan ve hastalık meselesi.Sadece bi jant lastiğe 2000-3000 tl verenler var buna göre yaptıklarım uygun oldu.

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Bu arada, Bu aldıklarından da sıkıldığında bana haber ver :nazar: Srıf bu jantlar için Hondayı yatırırım kapının önünde Fusiona binerim tekrardan.

Ofset kaç bu arada ?

Onur kardeş jantların Et değeri 42, bunlardan pek sıkılacağımı sanmıyorum ama yinede öyle bişey olursa haber ederim. :)

Düşünceleri için bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Jantların resimlerini pazartesi veya salı ekleyeceğim ancak aracta kışlıklar takılı olduğu için tekrar tak sök olsun istemiyorum birde daha lastik alınacak onun içinde biraz bekleyeceğim, araç üzerinde resimleri kış bitimine kaldı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...