İçeriğe Yönlendir

Tata çift kabin pickup

Engin Karadayan

Recommended Posts

Engin Karadayan

Arkadaşlar kayınpedere bu aralar bir araba bakıyoruz.10-12 bin tl aralığında birşeylere bakarken bu pickuplar dikkatimi çekti.Ama hiç bilgim yok bu araçlar hakkında.Şimdi ön ayak olup sonra hanımla papaz olmayalım ;)

Sorun çıkarma ihtimali çok mudur?Kullanışlı mıdır?Masrafı fazla olur mu?Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?Şimdiden teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Konfor sıfır, resmen takoz hız yok güç yok, hiçbir özellik yok, malzeme kalitesi berbat, ancak tata xenon alacaksanız o idare eder ama oda pahalı, siz ancak iyi kullanılmış bulursanız yani fazla dökülmemişini alabilirsiniz, ama bel ağrısına gürültüye süper takozluğa hazır olun, biz şantiyede kullandık illallah dedirti bel fıtığı oluyordum az kalsın. Ayrıca çokta yakıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Konfor-dayanım-uzun ömür gibi kelimeleri unutun. Bence maceraya atılmayın.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
Konfor sıfır, resmen takoz hız yok güç yok, hiçbir özellik yok, malzeme kalitesi berbat, ancak tata xenon alacaksanız o idare eder ama oda pahalı, siz ancak iyi kullanılmış bulursanız yani fazla dökülmemişini alabilirsiniz, ama bel ağrısına gürültüye süper takozluğa hazır olun, biz şantiyede kullandık illallah dedirti bel fıtığı oluyordum az kalsın. Ayrıca çokta yakıyor.
Konfor-dayanım-uzun ömür gibi kelimeleri unutun. Bence maceraya atılmayın.

Evden bahçeye ,bahçeden eve kullanılacaktı ama Evet mesaj alınmıştır.hanımla mecara yaşamaya gerek yok ;)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

kesinlikle uzak durun. mazda b-2500 var babamda, onları tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mazda b-2500 evet sağlamdır, yada ford oda mazda zaten, yada mitsubişi L200 dü galiba, onlarda iyidir.

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

birkaç sene önce duymuştum tata için hindistan üretimi olduğu için parçalar bu ülkeden sağlanıyormuş ve turbo arızası oldukça baş ağrıtıcıymış.kulaktan dolma sözler bunlar tabi ama ateş olmayan yerden dumanda çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
kesinlikle uzak durun. mazda b-2500 var babamda, onları tavsiye ederim
Mazda b-2500 evet sağlamdır, yada ford oda mazda zaten, yada mitsubişi L200 dü galiba, onlarda iyidir.

Teşekkürler şimdi onlara bakmaya başlıyorum.Bakalım temiz ve hesaplı bulabilecekmiyim.

Birde bunların kilometresini binek araçlar gibi düşünmemek lazım sanırım.Mesela bu linteki aracın km si iyimidir

http://www.sahibinden.com/birinci_sinif-50...pXQQdisplayitem

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

km normal. biz 23000 de aldık 98 model ve şu an 200.000 üzerinde ki işe de kullanılmadı, tamamen aile arabası :) . b-2500 ve eski rangerlar aynı zaten. mazda da tek çektiğimiz sıkıntı 2-3 senede bir ısıtma bujilerini ve 10-15 kadar lastik takoz var onları değiştirmek.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
km normal. biz 23000 de aldık 98 model ve şu an 200.000 üzerinde ki işe de kullanılmadı, tamamen aile arabası :D . b-2500 ve eski rangerlar aynı zaten. mazda da tek çektiğimiz sıkıntı 2-3 senede bir ısıtma bujilerini ve 10-15 kadar lastik takoz var onları değiştirmek.

Teşekkürler Özdemir Bey.Bir gidip pazarlık yapayım şu linkteki araca.Bakalım ne kadar inecek :)

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
2 çeker kamyonet te hiç çekilmez...

:lol2: 2 çeker 76 model ford kamyonet dahada çekilmez.Ben onun arkasına 4x4 yazarım süper olur :good1:

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
;) 2 çeker 76 model ford kamyonet dahada çekilmez.Ben onun arkasına 4x4 yazarım süper olur :p

psikolojik modifiye herhalde. :p

Yorum bağlantısı
Guest Aydan Tambay

Hekimhan da bi maden ocağına bakmaya gitmiştik.

Klimayı açınca hararet yapmıştı.

Yorum bağlantısı
Misafir

Fiyatı nedir bilmiyorum ama bizim çalıştığımız şirkette nissan skystar var 4/2 137 binde filan amacını yerine getiriyor. Tavsiye edebilirim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bir aracın malzeme kalitesi bu kadar kötü olur. İç mekan plastiği o kadar berbat ki hayret etmiştim. Lada vega bile audi gibi kalır yanında. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

tavan alçak. frenler zayıf.

atraksiyon için o fiyata LADA bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
(düzenlendi)
tavan alçak. frenler zayıf.

atraksiyon için o fiyata LADA bakılabilir.

Aslında ben temiz bir toros düşünüyordum ama kayınpeder reno 19 diye tutturunca pickuplara yöneldim.

tarihinde Engin Karadayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Bu kuş sevdasından vazgeçemeyecek bu Türk milleti..Linkteki aracın sahibi şahin doğan tipo ile takas olur diyo.. :D

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Engin bey illa çift kabin kamyonet olması şartmı bakın ben size başka bir açı göstereyim birde onu araştırın mesela bir lada niva hem 4x4 hemde yolnun ve işini arabası degerlendirin derim

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
(düzenlendi)
Engin bey illa çift kabin kamyonet olması şartmı bakın ben size başka bir açı göstereyim birde onu araştırın mesela bir lada niva hem 4x4 hemde yolnun ve işini arabası degerlendirin derim

Hayrettin Bey çift kabin işinden fazgeçirdim kayınpederimi.Reno 19 aldık .Yarın devir işlemlerini yapacağız.İlginiz için tesekkür ederim.En güzel aslında onun işini siteşın toros görürdü ama gönlü r19 istedi :)

Aslında bu niva işini kendim için düşünüyorum.İlerde maddi açıdan daha iyi konumlarda olursam sırf av için ikinci araba olarak almak hayalim :p

tarihinde Engin Karadayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

hayırlı olsun inşallah bende niva almaya yöneliyorum zira raziye gidip gelince cmax e kıyamıyorum altı çok sürtüyor. birde bu yaz battım çamurlara çok fena içim kıyıldı evelce vega ile hiç düşünmeden girdigim yerlere şimdi giremez oldum.

niva fiatları çok uygun 6*7 bin tl ye iyi araç bulunması olası

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...