İçeriğe Yönlendir

2010 Focus Hb (2 Aylık)

Sezer Gündoğmuş

Recommended Posts

Sezer Gündoğmuş
hayırlısı olsun cok güzel olmuş güle güle kullanın NRD-AX 3500 FM DVD-VCD-MP3-NAVİGASYON cihazını nereden kaça aldınız

Navitech'in kendi internet sitesinde bayileri görüküyor. Ve izmir içinde seçenekleriniz çok fazla. Fakat bayiler dışındada ürünü bulabirsiniz ama Navitech' in çözüm ortakları dışında montajını yaptırırsanız hem cihazınızın hemde aracınız garanti kapsamında ise aracınız için iyi olmaz. Kaldı ki bu işi bilen ellerin yapması çok daha farklı kanımca..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun, jantlar çok güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Sezer Gündoğmuş
(düzenlendi)
Bir de navigasyon cihazı hakkındaki görüşlerinizi de bekleriz.

Cihazın teknik özelliklerini biliyorsunuzdur. Navitech'in sitesindede mevcut zaten. Daha uygun fiyatlara baska cihazlarda bulunabilir. Benim tercih sebebim ön konsola birebir uyumlu ve direksiyon kumandasının da sorunsuz calıstıgı TEK ÜRÜN olması. MP3,iPOD,BLUETOOTH,DVD,TV,NAVİGASYON,GERİ GÖRÜŞ KAMERASI....diye uzayıp giden multimedya özelliklerinin keyfi bambaşka. Hem araca şıklık katıyor hemde yolculuk esnasında inanılmaz bir yol arkadaşı. 7 inch lik dokunmatik ekranı iki günde bir silmek benim gibi temizlik hastaları için zor olsada ;) ÇOK MEMNUNUM.

Ayrıca Türkiye'nin hemen hemen her yerinde bayileri ve çözüm ortakları olması da gözardı edilmememesi gereken bir durum diye düşünüyorum.

tarihinde Sezer G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen
Teşekkürler. Amin hepimize. Bagaj paspasını servisten aldım. Piyasa ile aynı fiyat olan tek ürün bu galiba :) 60 TL

Bagaj paspasının sedan için olanının fiyatı sizin aldığınız serviste ne kadar acaba? Ben kayseride telefonla servisten sordum 120 TL dediler ama hb le sedan arasında bu kadar fiyat farkı var mıdır?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

NRD-AX 3500 FM DVD-VCD-MP3-NAVİGASYON

Bu kadar pahalı bir cihazı taktırmış olsam kesinlikle geri görüş kamerasınıda taktırırdım.

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu

karartmalı farlar, sis farı ve açık tonda film, krom ön ızgara süper yapar bu makineyi,

Yorum bağlantısı
Sezer Gündoğmuş
Bagaj paspasının sedan için olanının fiyatı sizin aldığınız serviste ne kadar acaba? Ben kayseride telefonla servisten sordum 120 TL dediler ama hb le sedan arasında bu kadar fiyat farkı var mıdır?

Balıkesir AKOTO FORD SERVİSİ. Tel No: 0266 283 00 10 Bende bu numaradan arayıp fiyatı öğrenip öyle gidip almıştım. Sedan fiyatını bilmiyorum maalesef..

NRD-AX 3500 FM DVD-VCD-MP3-NAVİGASYON

Bu kadar pahalı bir cihazı taktırmış olsam kesinlikle geri görüş kamerasınıda taktırırdım.

Evet abi bende zaten öyle yaptım. Sonradan takacağımı bildiğim için gerekli bağlantılarını yaptırdım. Tampona kadar giden kablosu bile hazırda bekliyor ama kamerayı nasıl ve nerden temin edeceğimi bilmediğim için bekliyor. Piyasada var aslında ama ben güzel bişey olsun istediğim için araştırmak istiyorum. Bilgisi olana abilerimin ve arkadaşlarımın yardımın bekliyorum bu konuda.

Yorum bağlantısı
Sezer Gündoğmuş
Bunlar işinizi görür mü acaba

cok sağol Adnan abi. Görmez olurmu abi yaa. Beğen beğen al vallahi. Parana güven yeterki desene :ohooh:

Yorum bağlantısı
Enis Sever

Eğer imkanınız varsa bir çift adaptif far alın 700 milyona ve sonra da mtec xenon takın tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Sezer Gündoğmuş
gördüğüm en güzel focuslardan biri. güle güle kullanın.. :D

Teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Sezer Gündoğmuş
(düzenlendi)

ST'nin arka tamponunun altındaki siyah ek ilaveyi yurtiçi yada yurtdışı bulabileceğim adres varmı?

43242872.jpg

tarihinde Sezer G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Son değişiklikler, geri görüş kamerası ve st spoiler 10 numara olmuş. Güle güle kullanın.Araç sis farı ve yay diye ağlıyor. Sis farı ve yay + açık ton kaliteli cam filmi + mercekli bi-xenon St ön farlar ile bu operasyon tamamlanmış olur.

Bahsettiğiniz parçanın adı difüzör, sizin tampon ile uyumlumudur bilmem ama illaki satan getirten bir yer vardır. Arkadaşlar yardımcı olacaktır.

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Sonata

spoileri ne kadara temin ettiniz acaba?

birde spoilerin stop lambasını?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Depo kapağındaki stiker :D ama arabanızı fotoğrafları çektiğiniz yere fazla bırakmayın zira arkadaki inşaatın yağmur oluk boruları boşta sallanıyor :D:bravo:

Yorum bağlantısı
Sezer Gündoğmuş
Depo kapağındaki stiker :good1: ama arabanızı fotoğrafları çektiğiniz yere fazla bırakmayın zira arkadaki inşaatın yağmur oluk boruları boşta sallanıyor ;):D

:shok::shok::shok: Komşum Adnan abi. Ama hiç dikkat etmedim ya. Balkondan çıkıp baktım şimdi. Gerçekten doğru. Yarın ilk işim Komşum Metin abiyi uyarmak. Kocaeli'nden (2. memleketim) bile görülüyor diyeceğim. Kış gelmeden halletsin.

2. memleketim: Üniversite yıllarım (99 depremi dahil) 5 yıl boyunca orada yaşadım. Harika bir yer. Bence...

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Güzel olmuş güle güle kullanmak nasip olsun inşallah. Spoiler orjinal ise çok ucuza almışsın. 2.stop lambasını bulmak zor nitekim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...