İçeriğe Yönlendir

Yeni Ford Ka vs Peugeot 206 Plus

Ali Can Savaş

Recommended Posts

Ali Can Savaş

Arkadaşlar merhaba. Bu iki araç arasında kaldık. Bu aralar almayı düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Sizlerin tercihi ne olurdu?

Teşekkürler.

Not: Bütçe:20000 TL-26000 TL

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

O kadar bütçem olsaydı ikisini de almazdım.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Ka biraz küçük, eğer daha büyüğüne ihtiyaç yoksa 206'dan iyidir. Sadece bu ikisi mi son kararınız?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ka çok güzel, inceledimde ancak ford bu arabayı arabadan saymıyor, dikkat ederseniz hiç birkampanyasına dahil etmiyor. benimkini de arabadan saymadığı için ileride problem yaşayabilirsiniz.

o kadar param olsa bende başka araçlara bakardım.

Yorum bağlantısı
Guest Mertol Kip

İkisi arasından birini seçecek olsam 206+ ı seçerdim. İçi falan gayet şık olmuş.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ABS yok ve 98 yılı teknolojisi = 206 Ama bir üst sınıfta. Bence Hyundai İ20 1.2 sizi daha mutlu eder.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Bence 25 bin gibi bir bütçeye temiz kullanılmış f2 tdci alınır.Hemde ghia

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Bence 25 bin gibi bir bütçeye temiz kullanılmış f2 tdci alınır.Hemde ghia

+06 aynen.o parayı verdikten sonra daha iyi arabalar alınabilir.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
ABS yok ve 98 yılı teknolojisi = 206 Ama bir üst sınıfta. Bence Hyundai İ20 1.2 sizi daha mutlu eder.

2004 model 206 vardı şuandaki 2009 focustan çok daha fazla özelliklere sahipti 8 airbag, abs, far ve yağmur sensörü, elektronik yağ göstergesi vs.....

Yorum bağlantısı
Onur Demirer
2004 model 206 vardı şuandaki 2009 focustan çok daha fazla özelliklere sahipti 8 airbag, abs, far ve yağmur sensörü, elektronik yağ göstergesi vs.....

Hemen ford'u savunayim ben de:D

8 airbag pazarlama hilesi bence, onlarin 8 dedigini ford 6 diye satiyor(perde havayastigi). Elektronik yag gostergesini de donanim olarak gormuyorum ben, cunku benim 1.2 clio'da da var, ki belki daha bile ucuza geliyordur.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

206 kendi sınıfının en iyilerinden biriydi, hala da cazip bir seçenek...

+bence de 2. el :rofl:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeni KA= Fiat 500, Pejo 206+ için yorum yapmaya bile zamana yazık ederiz. 26k TL bütçeye gelene kadar, 1-2 yaşında temizinden ikinciel Fiesta tdci alırdım.

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Yorum ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkürler. Ben o zaman aranıyor bolumune gidip yeni bir konu acayım bu butcede

Butce 22.000 civarı, 2.El temiz bir araç arıyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

fiat 500 bile dizel imkanı sunuyor, ford hala ka'ya dizel koymuyor... en azından tr'ye satmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...