İçeriğe Yönlendir

Komple boyalı araçlar

Yavuz Serhat Karanaz

Recommended Posts

Rıdvan Kocabaş

araç alıp satan bir eniştem var , 10 yaşında araç boyalı olursa adam sana yardımcı olmuş olur neden alınmasın derdi :beee:

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

boyalı olması problem değilde bu ara her yanı pert araba toplayanlar sardı bakkal bile artık bu işi yapıyor korkumuz boyalı olmasında değil takla atmış kazalı olmasında.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Şasede, Direklerde Sorun yoksa her parçası değişmiş olabilir :) Şimdi Benim Hondanın tavnında serçe parmağım kadar bi göçük var. Durumu düzelteyim boyatıcam tavanı. Hiç umrumda olmaz. Kim nederse desin :) 12 yaşında arabam var Cilayı vurdumu cillop gibim parlıyor, Benden önceki arabayı baoyatan sahibinden Allah razı olsun. Boyasız araba alıpta kendim 2bin tl verdikten sonra bir kıymeti kalmıyor. Alırken baktım ettim. Sonra içim rahat etmedi tekrar baktırdım. En iyi kaportacılara gösterdim. Güzel boyamışlar dediler. Direklerde ve şasede, Yürüyen aksamda bişey yok dediler. Ee Daha ne olsun ;)

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan
boyalı olması problem değilde bu ara her yanı pert araba toplayanlar sardı bakkal bile artık bu işi yapıyor korkumuz boyalı olmasında değil takla atmış kazalı olmasında.

+ Şase ve direklerde problem yoksa bence bir mahzuru yok ama motor ve yürüyen aksam çok iyi kontrol edilmeli.İç döşemeler ,göğüs vs. de önemli tabi.Kaporta,döşeme probleminden dolayı yolda kalan araç yok ama hararet,debriyaj,sensör arızaları ve frenler insanın başına iş açabilir :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

10 yaşındaki arabadan da çok şey beklememek lazım. Hem motoru temiz olacak, hem hiç boyanmamış olacak, çizik olmayacak, öyle olsa adam neden satsın.

Yorum bağlantısı
Oktay Ergeç

Benim arabam 95 modeldi ve tavanda ve arka bagaj kapağında güneş yanıkları vardı sanayide kuzenim var ve arkadaşlarımıza tamamını boyattım harika olmuştu.Ama boyatmadan önce atölyede resimlerini çektim birde boyayan arkadaşımdan yazılı belge aldım kazadan dolayı değil güneş yanığından boyanmıştır diye.Alacak adamın içi rahat olsun istedim.Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...